5
Sündmus
8
Lavastaja
Žanr
7
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
4
Kunstnik
Lavakujundus
1
Kostüümikunstnik
2
Valguskunstnik
6
Koreograaf
Liikumisjuht
3
Külalissolistid
"Wilhelm Tell" Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga 12.12.2008 Arvo Volmer Neeme Jõe Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
"Puritaanid" Bellini ooperi kontsertettekanne 16.03.2007 Manlio Benzi (Itaalia) Neeme Jõe Mario Zeffiri, Bernarda Bobro
"Tosca" Raimundas Banionis (leedu) Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses 13.05.2005 Arvo Volmer Jüri Alperten Sergejus Bocullo (Leedu) Neeme Jõe Tatjana Järvi Oksana Dyka (Tosca), Julia Semjonova (Tosca), Pille Lill (Tosca), Algirdas Janutas (Cavaradossi), Badri Maisuradze (Cavaradossi), Sergei Leiferkus (Scarpia)
"Maskiball" Arne Mikk Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses 13.02.2009 Arvo Volmer Eri Klas, Jüri Alperten, Mihhail Gerts Ralf Forsström (Soome) Neeme Jõe Oksana Titova [Tralla] Senol Talinli (Kuningas), Merle Silmato (Ulrica), Taavi Tampuu (Silvano)
"West Side Story" Georg Malvius (Rootsi) Leonard Bernsteini muusikal 24.05.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd Ellen Cairns (Šotimaa) Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi) Rein Oja (Eesti Draamateater)
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Anna Karenina" Marina Kesler Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale 01.09.2020 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Reili Evart Rasmus Rembel Marina Kesler
"Loomade karneval" Marina Kesler haridusprojekt 26.03.2022 Jaan Ots Reili Evart Rasmus Rembel
"Eesti pidu" Marko Matvere Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga 15.02.2018 Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald Kristel Linnutaja Rasmus Rembel Marina Kesler Ain Anger
"Trubaduur" Neeme Kuningas Ooper 03.02.2021 Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Anna Kontek Rasmus Rembel, Neeme Kuningas Hedi Pundonen Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Tsaari mõrsja" Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper) Nikolai Rimski-Korsakovi ooper 25.01.2019 Jüri Alperten, Kaspar Mänd Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera) Ritšard Bukin Marina Kesler
Idomeneo Veiko Tubin Kontsertlavastus 27.08.2021 Risto Joost Reili Evart Ritśard Bukin Mehis Saaber Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
"Ravel:Ravel" Mart Kampus, Renate Keerd Ooper, ballett 18.06.2021 Arvo Volmer Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Liina Keevallik, Renate Keerd Siim Reispass Renate Keerd
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)