Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Mariza" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Imre Kálmáni operett 3 vaatuses 03.10.1935 Verner Nerep Aleksander Tuurand Nat. Mey [Natalie Mei]
"Küürselg-sälg" Enn Suve Rodion Štšedrini ballett 3 vaatuses 30.11.1967 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Neetud talu" Hanno Kompus August Kitzbergi komöödia neljas vaatuses 21.08.1923 Albert Vahtramäe
"Preili" Ants Lauter Komöödia kolmes vaatuses 29.03.1936 Aleksander Tuurand Arne Mõtus
"Kratt" Enn Suve Eduard Tubina ballett 2 vaatuses, 4 pildis 01.12.1966 Kirill Raudsepp Mari-Liis Küla
"Sevilla habemeajaja" Georg Malvius Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses 23.02.1994 Vello Pähn, Jüri Alperten Lars-Erik Lindén Mathias Clason Mats Lyberg Tomi Kuusisto (Almaviva), Taisto Noor (Figaro), Taimo Toomast (Figaro)
"Pipi Pikksukk" Andres Dvinjaninov Ülo Vinteri ja Ülo Raudmäe muusikal 05.03.2011 Priit Aimla Risto Joost, Erki Pehk Riina Degtjarenko Anton Kulagin Ingel Marlen Mikk (Pipi Pikksukk), Merit Männiste (Pipi Pikksukk), Nele-Liis Vaiksoo (Pipi Pikksukk), Jaanus Tepomees (Tommy), Kristo Ukanis (Tommy), Agnes Aaliste (Annika), Maris Liloson (Annika), Terje Pennie (Preili Rosenblom),
"Mariza" Valter Luts Imre Kalmani operett 3 vaatuses 29.05.1959 Vallo Järvi
"Maailma loomine" Natalia Kassatkina, Vladimir Vassiljov Andre Petrovi ballett 3 vaatuses 16.10.1976 Vallo Järvi Kustav-Agu Püüman
"Romeo ja Julia" Tiit Härm Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 25.01.1990 Paul Mägi Tõnu Virve
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 26.09.1991 Jüri Alperten, Endel Nõgene, Norman Illis Reintamm Eldor Renter
"Luikede järv" Tiit Härm Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 28.11.2002 Arvo Volmer Aivo Välja Eldor Renter Eldor Renter Airi Eras Tiit Härm
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Barbara von Tisenhusen" Arne Mikk Eduard Tubina ooper 3 vaatuses, 9 pildis 22.06.1990 Peeter Lilje, Arvo Volmer Eldor Renter Ahti Männik (Jürgen), Jassi Zahharov (Jürgen)
"Kratt" Mai Murdmaa Eduard Tubina ballett 2 vaatuses 3 pildis 08.10.1999 Paul Mägi Endel Nõgene, Aivo Välja, Arvo Volmer Mai Murdmaa, Jane Kaas Airi Eras Mai Murdmaa Aivar Kallaste (Kratt)
"Salome" Francoise Terrone, Philippe Godefroid Richard Straussi ooper 2 vaatuses 03.03.2000 Paul Mägi Jüri Alperten Philippe Godefroid (Prantsusmaa) Francoise Terrone Philippe Mombellet, Francoise Terrone, Philippe Godefroid (Prantsusmaa) Tatjana Järvi Ieva Kepe (Salome)
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Aleksandr Viner Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama] 07.10.1952 Roman Matsov Voldemar Haas Maria Krull
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
"Wilhelm Tell" Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga 12.12.2008 Arvo Volmer Neeme Jõe Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
"West Side Story" Vello Rummo Muusikal 2 vaatuses 30.12.1964 Vallo Järvi Eri Klas Lembit Roosa Peep Seppik (Riff), Uno Vark (Riff), Rudolf Allabert (Löömamees), Kalev Tammin (Rüblik), Tõnu Tamm (Väike John), Peep Seppik (Diisel), Uno Vark (Diisel), Tõnu Mikk (Linalakk), Kalju Komissarov (Tiiger), Milvi Jõe (Velma), Ivi Lepik (Graziella)
"President 1939" Katri Aaslav-Tepandi Dokumentaaldraama 16.02.2008 Krista Tool Andres Pajumäe Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
"Patseba Saaremaal" Garmen Tabor Eestikeelne draama ja soomekeelne ooper ühel õhtul 13.03.2009 Liina Unt, Aime Unt Leila Säälik, Piret Rauk, Margus Prangel (Draamatrupp)
"Lühike elu" Neeme Kuningas Manuel de Falla ooper 2 vaatuses 21.09.2001 Jüri Alperten Pille Jänes Airi Eras Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)