Sündmus
1
Lavastaja
Žanr
4
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
2
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
3
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
5
Külalissolistid
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 31.01.2002 Erki Pehk Endel Nõgene Eldor Renter Molly Smolen (USA)
"Kalevite kange poega" Tiit Härm Eugen Kapi ballett 2 vaatuses, 6 pildis 01.05.1986 Paul Mägi Jüri Alperten Tõnu Virve
"Romeo ja Julia" Tiit Härm Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses 25.01.1990 Paul Mägi Tõnu Virve
Teeseldud lihtsameelsus ehk Nutikas tüdruk [La finta semplice] Thomas Wiedenhofer Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper 2 vaatuses 27.04.2006
Tsirkusprintsess Thomas Mittmann Imre Kálmáni operett 03.01.2015
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Kontsert" Theodor Altermann Sõnalavastus 14.11.1910
"Lollpea" Theodor Altermann Sõnalavastus 27.04.1911
Meie elupäevad Theodor Altermann Leonid Andrejevi näidend 19.09.1913
"Viis frankfurtlast" Theodor Altermann Sõnalavastus 16.01.1914
"Pisuhänd" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.02.1914
"Meie elu päevad" Theodor Altermann Sõnalavastus 19.09.1914
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013
"Põhja vajunud kell" Theodor Altermann Gerhart Hauptmanni muinasjutu-näitemäng viies pildis 28.11.2013
"Pähklipureja" Tamara Ramonova (Moskva) Pjotr Tšaikovski ballett 2 vaatuses 31.12.1952 Vallo Järvi Natalie Mei Natalie Mei
Lola Tamara Ramonova Ballett 3 vaatuses 30.04.1952
"Luikede järv" Svetlana Ivanova Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 18.09.1967 Eri Klas Vallo Järvi, Kirill Raudsepp Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
"Kiri nõudmiseni" Sulev Nõmmik Ülo Raudmäe muusikaline lugu [muusikal] 3 vaatuses 05.12.1965 Ülo Raudmäe Lembit Roosa Leida Klaus
"Pipi Pikksukk" Sulev Nõmmik Muusikal 3 vaatuses 31.10.1969 Ülo Raudmäe, Avo Ots, Tarmo Leinatamm Agu Püüman
"Sel ööl" ("Oklahoma") Sulev Nõmmik Muusikalide põimiku 2. osa 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Sel ööl" ("Hallo, Dolly!") Sulev Nõmmik Muusikalide põimik 3 osas 17.11.1976 Ülo Raudmäe Aime Unt
"Montmartre'i kannike" Sulev Nõmmik Imre Kàlmàni operett 3 vaatuses 26.11.1983 Vallo Järvi Jüri Alperten Eldor Renter Astra Kreslina (Violetta), Juris Bevalds (Raoul), Mihhail Solovjov (Raoul), Igor Svetlov (Henri), Nikolai Boćkun (Florimond), Albina Kožikova (Ninon), Alfred Ozerov (minister), Vilhelms Ruško (kohtupritsav)
"Nahkhiir" Sulev Nõmmik Johann Straussi operett 3 vaatuses 26.05.1973 Eri Klas Lembit Roosa Ervin Abel (Konn)
"Casanova" Sulev Nõmmik Muusikal 2 vaatuses 14.06.1981 Peeter Saul Uno Kärbis
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk