Sündmus
3
Lavastaja
2
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
1
Külalissolistid
Tuulte pöörises Juhan Tõnopa A. Kitzbergi draama 5 vaatuses 12.09.1937
Enne kukke ja koitu Karl Jungholz A. Kitzbergi neljavaatuseline kurbmäng 10.12.1918
Kauka jumal Paul Sepp A. Kitzbergi rahvatükk 5 vaatuses 11.02.1927
Hundid ja lambad Andres Särev A. N. Ostrovski komöödia 5 vaatuses 22.04.1948 Aleksander Peek (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
Pärast tarku palju Hugo Laur A. N. Ostrovski komöödia 5 vaatuses (6 pildis) 27.04.1945
Süüta süüdlased Ants Lauter A. N. Ostrovski näidend 4 vaatuses 09.10.1918
Kolm õde Ants Lauter A. Tšehhovi draama 4 vaatuses 07.12.1947 Albert Vahtramäe (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
Tuul lõunast Leo Kalmet A. V. Grini ja V. M. Filippovi lavakompositsioon 7 pildis 16.02.1949
Tagaranna meeste kalakuunar Andres Särev Aadu Hint'i näidend 5 pildis 15.02.1947
"Jaani-öö" ["Jaaniöö"] Paul Pinna Adalbert Wirkhausi operett 3 vaatuses 01.04.1911 Adalbert Wirkhaus
Giselle Niina Ulanova Adami ballett 2 vaatuses 15.09.1966 Vallo Järvi Fritz Matt (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid) Jean Coralli, Jules Perrot' ja Marius Petipa koreograafia
"Kaupo" Hanno Kompus Adolf Vedro ooper 4 vaatuses, 5 pildis 03.09.2032 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid)
"Mu Leopold" Paul Pinna Adolph L'Arronge'i laulumäng 3 vaatuses kaheksas pildis 09.01.1914 Raimund Kull
"Mu Leopold" Paul Pinna Adolph L'Arronge'i rahwatükk lauludega 22.09.1907 Otto Hermann
"Giselle" Tiit Härm Adolphe Adami ballet 2 vaatuses 26.09.1991 Jüri Alperten, Endel Nõgene, Norman Illis Reintamm Eldor Renter
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
Giselle Nikita Dolgušin Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 17.10.1988
"Giselle" Rahel Olbrei Adolphe Adami ballett-pantomiim 2 vaatuses proloogiga 27.04.1929 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer
Giselle Rahel Olbrei Adolphe Adami fantastiline ballett 2 vaatuses 26.03.1942
Mare ja ta poeg Ants Lauter Aino Kallase näidend kolmes vaatuses (neljas pildis) 15.11.1935
"Salakütt" Paul Pinna Albert Lortzingi koomikaline ooper 3 vaatuses 12.01.1911 Adalbert Wirkhaus
Tsaar ja puusepp Aarne Viisimaa Albert Lortzingi ooper 3 vaatuses, 4 pildis 28.10.1939
Vürst Igor Hanno Kompus Aleksandr Borodini ooper 3 vaatuses 31.01.1932
Vürst Igor Aleksandr Viner Aleksandr Borodini ooper 4 vaatuses 11.04.1951
"Näkineid" Dmitri Arbenin Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses 26.02.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Rahel Olbrei