Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
3
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
1
Külalissolistid
"Alice imedemaal" Gianluca Schiavoni Ballett 29.11.2019 Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp Andrea Tocchio Simona Morresi, Annamari Ruocco Valerio Tiberi Gianluca Schiavoni
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Tsaari mõrsja" Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper) Nikolai Rimski-Korsakovi ooper 25.01.2019 Jüri Alperten, Kaspar Mänd Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera) Ritšard Bukin Marina Kesler
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Operetikuningas Imre Kálmán" Jaak Jõekallas Kontsertlavastus Imre Kálmáni elust ja loomingust 09.01.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten Reili Evart Reili Evart Ülle Kogerman Rasmus Rembel Hedi Pundonen
"Romeo ja Julia" Toomas Edur Sergei Prokofjevi ballett 29.03.2019 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Vello Pähn Iir Hermeliin Iir Hermeliin Iir Hermeliin Rasmus Rembel Toomas Edur
"Anna Karenina" Marina Kesler Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale 01.09.2020 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Reili Evart Rasmus Rembel Marina Kesler
"West Side Story" Georg Malvius (Rootsi) Leonard Bernsteini muusikal 24.05.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd Ellen Cairns (Šotimaa) Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi) Rein Oja (Eesti Draamateater)
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kristi Leppik Margus Vaigur (Pärnu Endla) Marina Kesler
"Pilvede värvid" Roman Baskin Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel 22.09.2017 Lauri Sirp, Kaspar Mänd Ervin Õunapuu Anu Lensment Margus Vaigur (Endla Teater)
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
La traviata Neeme Kuningas Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses 19.12.1997
Ooperigala lastele Neeme Kuningas 08.11.2009
Verdi ja Wagneri kuulsamad ooperikoorid 08.05.2013
Mõmmi jõuluaabits Ivo Eensalu Tõnis Kõrvitsa ja Heljo Männi jõulumuusikal mudilastele 01.12.2010
Silva Mart Sander Imre Kálmáni operett kolmes vaatuses 16.09.2010
Teatrite vahetus - Rahvusooper Estonia ja Valgevene Suur Ooperi- ja Balletiteater 08.02.2013
Sulev Nõmmik 80 Neeme Kuningas Operetigala 09.01.2011
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala Balletigala 29.04.2011
Pipi Pikksukk Andres Dvinjaninov Ülo Vinteri ja Ülo Raudmäe muusikal 05.03.2011
Väike prints Oksana Titova Oksana Titova tantsulavastus sarja PööningTants raames 02.06.2011
Aeg Tiit Helimets 01.10.2011