Sündmus
2
Lavastaja
3
Žanr
Aeg/Esietendus
4
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
5
Valguskunstnik
Koreograaf
1
Liikumisjuht
Külalissolistid
Lühiballettide õhtu 15.02.1992
Rahvusooperi naistepäevakontsert 08.03.2015
SEB publikupreemiate üleandmine 29.03.2015
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala 03.05.2015
Eesti teatri aastaauhindade gala 2015 27.03.2015
GITIS Tallinnas 1982 24.04.1982
Harjumaa teatripreemia 2015 01.04.2015
Teatrilaat 2015 04.09.2015
Johannes Viirg 90 08.09.2007
Teatrilaat 2021 05.09.2021 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
"Punamütsike" Auri Jürna Muusikaline lastelavastus 15.11.2019 Elmo Tiisvald - Illimar Vihmar Illimar Vihmar Illimar Vihmar Ritsard Bukin Allar Valge - Lydia Roos
"Lendav hollandlane" Detlef Rogge (Saksamaa) Richard Wagneri ooper 3 vaatuses 08.03.1984 Eri Klas Jüri Alperten Lutz Kreisel (Saksamaa) Berta Krumm (viirastusstseen) Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin] Aleksandr Viner Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis 30.04.1949 Priit Nigula Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid) Aleksander Peek Natalie Mei Boris Blinov Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
"Lahutatud naine" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 20.04.1917 Raimund Kull [?] Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
"Rigoletto" Paul Mägi Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 15.05.1968 Vallo Järvi, Neeme Järvi Eldor Renter Garibaldi Kivisalu Delfina Ambrosjak (Gilda), Deniss Koroljov (Hertsog), Marthin Ritzmann (Hertsog), Alfons Bartha (Hertsog), Margherita Guglielmi (Gilda), Virgilijus Noreika (Hertsog), Louis Quilico (Rigoletto), Zvonimir Krnetić (Hertsog), Anatoli Solovjanenko (Hertsog),
"Trubaduur" Neeme Kuningas Ooper 03.02.2021 Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Anna Kontek Rasmus Rembel, Neeme Kuningas Hedi Pundonen Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk
"Macbeth" Arne Mikk Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 19.01.2001 Paul Mägi Aivo Välja, Jüri Alperten, Endel Nõgene Eldor Renter Airi Eras Juhani Rytkölä (Soome), assistent Tatjana Järvi Samsons Izjumovs (Macbeth), Ieva Viluma (Leedi Macbeth), Sigute Stonyté (Leedi Macbeth), Cynthia Makris (Leedi Macbeth), Raimo Sirkiä (Macduff)
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Irma" Neeme Kuningas Muusikal 2 vaatuses 26.03.1999 Erki Pehk Airi Eras Ivo Nikkolo Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Kolme neitsi maja" ehk "Vaikselt anuvad mu laulud" Arne Mikk Kammeroperett (laulumäng) 2 vaatuses 12.11.2005 Aivo Välja Kustav-Agu Püüman Andres Pajumäe Marina Kesler
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Evangeelimees" ["Evangeeliumimees"] Hanno Kompus Wilhelm Kienzli ooper 2 vaatuses 01.09.1925 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Eugen Onegin" ["Jevgeni Onegin"] Hanno Kompus Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses 29.08.1926 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Mustlase parun" ["Mustlasparun"] Hanno Kompus Johann Straussi operett kolmes vaatuses 04.03.1926 Raimund Kull, Verner Nerep Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei