Sündmus
3
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
2
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
4
Koreograaf
1
Liikumisjuht
Külalissolistid
Poliuto Gaetano Donizetti ooper 11.12.2009 Otoniel Gonzaga (Poliuto), Marina Saguts (Paolina)
Verdi ja Wagneri kuulsamad ooperikoorid 08.05.2013
"I Capuleti e i Montecchi" Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne 11.11.2010 Risto Joost Irina Dubrovskaja (Giulietta), Annely Peebo (Romeo)
Teatrite vahetus - Rahvusooper Estonia ja Valgevene Suur Ooperi- ja Balletiteater 08.02.2013
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala Balletigala 29.04.2011
"Tsaari mõrsja" Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper 10.02.2011 Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
Rosalinde Ronald Hyndi ballett kolmes vaatuses Johann Straussi muusikale 02.12.2011
Jumalate juures. Pärast maailma Sarja PööningTants kolmas lavastus Rahvusooper Estonia kammersaalis 28.02.2012
"Norma" Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne 11.02.2012 Alberto Hold-Garrido (Hispaania) Virginia Wagner (Norma), Kaludi Kaludow (Pollione)
"Roosikavaler" Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 07.11.2012 Vello Pähn Anton Kulagin Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
Balletiõhtu (Voces intimae) Robert Binet' ballett 06.04.2013
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala Balletigala 29.04.2010
"Pärlipüüdjad" Georges Bizet' ooperi kolmes vaatuses kontsertettekanne 15.04.2010 Arvo Volmer Virginia Wagner (Léila), Ray M. Wade (Nadir)
Dance by Pärt Balletiõhtu Arvo Pärdi muusikale 17.09.2010
Othello Marina Kesleri ballett Arvo Pärdi muusikale 10.02.2011
"Kerjus üliõpilane" ["Kerjusüliõpilane"] Carl Millöckeri operett 3 vaatuses 16.01.1910
Estonia maja 100 Festival 06.09.2013
La clemenza di Tito [Tituse halastus] Wolfgang Amadeus Mozarti opera seria 2 vaatuses 18.02.2006 Arvo Volmer Herbert Lippert (Austria), Christina Lamberti (USA), Kristine Gailite (Läti)
Simson ja Delila Camille Saint-Saënsi ooper 3 vaatuses, 5 pildis 29.10.2005 Arvo Volmer Roman Muravitski, Marianna Tarassova, Laimonas Pautenius,
Pöial-Liisi Miniooper 17.06.2005
Armastuse ja kirega Lühiballettide õhtu 18.11.2004
"Mare ja ta poeg" Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus 10.09.2004 Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Talupoja au Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne 22.05.2004 Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Eesti ballett 95 Festival 15.09.2013
Birgitta Festival Festival 09.08.2013