7
Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
5
Muusikajuht
Dirigent
6
Kunstnik
4
Lavakujundus
2
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
1
Liikumisjuht
3
Külalissolistid
"Operetikuningas Imre Kálmán" Jaak Jõekallas Kontsertlavastus Imre Kálmáni elust ja loomingust 09.01.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten Reili Evart Reili Evart Ülle Kogerman Rasmus Rembel Hedi Pundonen
"Buratino" Andres Dvinjaninov (Emajõe Suveteater) Olav Ehala muusikal 26.05.2018 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Andres Kaljuste Triinu Pungits Triinu Pungits Rasmus Rembel Kristin Murula, Villiko Kruuse Karmo Nigula (Eesti Draamateater)
"Lõbus lesk" André Heller-Lopes Operett 19.08.2021 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Renato Theobaldo Sofia Di Nunzio Gonzalo Cordova Hedi Pundonen
"Alice imedemaal" Gianluca Schiavoni Ballett 29.11.2019 Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp Andrea Tocchio Simona Morresi, Annamari Ruocco Valerio Tiberi Gianluca Schiavoni
"Figaro pulm" Marco Gandini (Itaalia) Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper 03.02.2017 Risto Joost, Vello Pähn, Lauri Sirp Maria Rossi Franchi (Itaalia), Andrea Tocchio (Itaalia) Simona Morresi (Itaalia) Rasmus Rembel Marge Ehrenbusch (Tantsupööning) Jevgeni Chrebtov (Figaro), Elina Shimkus (Susanna), Marie Fajtova (Krahvinna)
"Roxy ja tema imemeeskond" Agu Lüüdik Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis 17.02.1940 Verner Nerep, Tiiu Targama Silvia Leitu Boris Blinoff [Blinov]
„Tütarlaps kuldsest läänest“ José Cura (Argentina) Giacomo Puccini ooper 21.09.2018 José Cura (Argentina) José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn José Cura José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia) Silvia Collazuol José Cura
"Ernani" Arne Mikk Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 27.01.2002 Paul Mägi Jüri Alperten Liina Keevallik Reili Evart Airi Eras Mihhail Agafonov (Ernani), Oleg Orlov (Ernani), Hyoung-Kyoo Kang (don Carlo), Asta Krikšciunaite (Elvira), Vladrimir Tšernov (don Carlo)
"Adieu Mimi" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Ralph Benatzky operett 3 vaatuses 21.02.1928 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
"No, no, Nanette" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Vincent Youmansi operett 3 vaatuses 16.05.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
"Däämon" ["Deemon"] Hanno Kompus Anton Rubinsteini ooper 3 vaatuses 20.05.1924 Artur Kapp Olga Oboljaninova-Krümmer (dekoratsioonid ja kostüümid) Olga Oboljaninova-Krümmer
"Elina surm" Väinö Sola (Soome) Oskar Merikanto ooper 4 vaatuses 22.11.1927 Juhan Aavik Albert Vahtram [Vahtramäe] Olga Oboljaninova-Krümmer
"Don Juan" ["Don Giovanni"] Hanno Kompus Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 11 pildis 08.01.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Manon" Hanno Kompus Jules Massenet' ooper 5 pildis 22.03.1928 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer
"Maskiball" Arnold Vismann [Aarne Viisimaa] Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses 25.10.1928 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer
"Paganini" Hanno Kompus Franz Lehári operett 3 vaatuses 16.12.1926 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer
"Trubaduur" Hanno Kompus Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 15.02.1927 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer
"Yvette ja ta sõbrad" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Michael Krauszi operett 3 vaatuses 20.09.1928 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Madame Flirt" Alfred Sällik Walter Bromme operett 3 vaatuses 02.10.1926 Raimund Kull Olga Oboljaninova-Krümmer
"Kolmeneitsi maja" ["Kolme neitsi maja"] Hanno Kompus Alfred Maria Willneri, Heinz Reicherti laulumäng 3 vaatuses 08.11.1928 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Romeo ja Julia" ["Roméo et Juliette"] Hanno Kompus Charles Gounod' ooper 5 vaatuses 24.01.1928 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Boheem" Hanno Kompus Giacomo Puccini ooper 4 pildis 29.04.1926 Raimund Kull Albert Vahtramäe Olga Oboljaninova-Krümmer
"Lendav hollandlane" Hanno Kompus Richard Wagneri ooper 3 vaatuses 20.10.1925 Raimund Kull Albert Vahtramäe Olga Oboljaninova-Krümmer
"Arm lumes" Alfred Sällik Ralph Benatxky operett 3 vaatuses 15.09.1925 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Lilian Looring
"Chikago hertsoginna" ["Chicago hertsoginna"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Emmerich [Imre] Kálmáni operett 2 vaatuses eel- ja järelmänguga 24.01.1929 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei