Sündmus
4
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
5
Kunstnik
Lavakujundus
2
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
3
Koreograaf
1
Liikumisjuht
Külalissolistid
Daam vikerkaarega Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Jean Gilbert'i operett 3 vaatuses, 7 pildis 28.04.1934 Peeter Paul Lüdig Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Õnne peab olema Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Anton Profesi operett 3 vaatuses, 15 pildis 16.12.1933 Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Lõbus lesk Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Franz Lehári operett 3 vaatuses 13.02.1936 Raimund Kull, Verner Nerep Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Nahkiir" Agu Lüüdik Johann Straussi operett 3 vaatuses 03.10.1940 Verner Nerep Albert Vahtramäe ja Fritz Matt (lavapildid), Silvia Leitu (riietus) Rahel Olbrei
"Dollarite printsess" ["Dollariprintsess"] Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 24.01.1922 Raimund Kull Albert Vahtramäe Karl Jungholzi kavandite järgi Rahel Olbrei
"Näkineid" Dmitri Arbenin Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses 26.02.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Rahel Olbrei
"Vaikne Don" Eino Uuli Ivan Dzeržinski ooper 3 vaatuses 12.01.1939 Verner Nerep Albert Vahtramäe (dekoraator), riietus Moskva Suure Teatri kavandite järgi Rahel Olbrei
"Karmen" ["Carmen"] Eino Uuli Georges Bizet' ooper 4 vaatuses 06.01.1940 Raimund Kull Albert Vahtramäe (lavapildid), Silvia Leitu (riietus) Rahel Olbrei
Turandot Eino Uuli Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses, 5 pildis 09.09.1939 Verner Nerep Voldemar Haas (lavapilt), Nat. Mey [Natalie Mei] (riietus) Rahel Olbrei
"Kalmuneid" Hanno Kompus Artur Lemba ooper-muistend 5 vaatuses 07.09.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Rahel Olbrei
Elga Hanno Kompus Artur Lemba ooper 3 vaatuses, 5 pildis proloogi ja epiloogiga 15.03.1934 Artur Lemba (külalisena) Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Padaemand" Hanno Kompus Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses 21.01.1926 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid) Rahel Olbrei
"Rigoletto" Karl Jungholz, Nikolai Sternberg-Gorski Giuseppe Verdi ooper 4 pildis 16.02.1922 Artur Kapp Albert Vahtramäe Rahel Olbrei Dimitri Smirnoff (Mantova hertsog)
"Stambuli roos" Hanno Kompus Leo Falli operett 3 vaatuses 06.04.1922 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Rahel Olbrei (evolutsioonid)
"Valgehobu võõrastemajas" ["Valgehobu võõrastemaja"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Ralph Benatzky operett [laulumäng] 3 vaatuses 09.02.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei, Boris Blinoff [Blinov]
Ravel:Ravel Mart Kampus, Renate Keerd Ooper, ballett 18.06.2021 Arvo Volmer Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Liina Keevallik, Renate Keerd Siim Reispass Renate Keerd
Lõbus lesk Monika Wiesler Franz Lehári operett 3 vaatuses 11.04.2002 Paul Mägi. Dirigent Endel Nõgene, erki Pehk Lavakujundus Liina Keevallik, kostüümid Kustav-Agu Püüman, valguskunstnik Airi Eras Repetiitorid: Tatjana Järvi, Tatjana Laid
Sinimasuur Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 07.02.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Robert Rood
"Madame Pompadour" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 23.10.1923 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"] Hanno Kompus Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 08.04.1924 Artur Kapp Robert Rood
"Müüdud mõrsja" Hanno Kompus Bedřich Smetana koomiline ooper 3 vaatuses 14.10.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid) Robert Rood
"Cloclo" Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 13.12.1924 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood, Lilian Looring
Käsikäes Kaarel Ird Gustav Ernesaksa koomiline ooper 14.03.1955 dirigent Vallo Järvi Aleksander Peek (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümikujundus) Tantsude seade Helmi Tohvelman
"Carmen" Aleksander Viner Georges Bizet' ooper 30.04.1955 Kirill Raudsepp Eldor Renter (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümikujundus) Tantsude seade: Artur Koit, Boris Blinov Maiju Kuusoja (Carmen). Jorma Huttunen (don José). Rudolf Franzel (don José). Virginia Popova (Carmen), Filipp Parhomenko (don José), Zinaida Tahtarova (Carmen)
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur