3
Sündmus
Lavastaja
4
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
5
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
1
Liikumisjuht
2
Külalissolistid
"Dollarite printsess" ["Dollariprintsess"] Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 24.01.1922 Raimund Kull Albert Vahtramäe Karl Jungholzi kavandite järgi Rahel Olbrei
"Dollar-printsess" ["Dollariprintsess"] Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 02.01.1918 Raimund Kull
"Danton" Ants Lauter R. Rollandu näidend 13.03.1923 Peet Aren
"Däämon" ["Deemon"] Hanno Kompus Anton Rubinsteini ooper 3 vaatuses 20.05.1924 Artur Kapp Olga Oboljaninova-Krümmer (dekoratsioonid ja kostüümid) Olga Oboljaninova-Krümmer
"Cyrano de Bergerac" Andres Särev Edmond Rostand'i heroiline komöödia 5 vaatuses 21.06.1947
"Cyrano de Bergerac" Udo Väljaots Eino Tambergi romantiline ooper 3 vaatuses 02.07.1976 Eri Klas, Peeter Lilje Lembit Roosa
"Csikósparuness" Alfred Sällik Georg Jarno operett 3 vaatuses 11.10.1927 Juhan Aavik Aleksander Tuurand
"Coppélia" Viktorina Krigher [Kriger] Léo Delibes'i ballett kahes vaatuses 28.09.1922 Arkadius Krull Albert Vahtramäe Grigori Pošedajev (Moskva Suur Teater)
"Cloclo" Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 13.12.1924 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood, Lilian Looring
"Chikago hertsoginna" ["Chicago hertsoginna"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Emmerich [Imre] Kálmáni operett 2 vaatuses eel- ja järelmänguga 24.01.1929 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Casanova" Sulev Nõmmik Muusikal 2 vaatuses 14.06.1981 Peeter Saul Uno Kärbis
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Dmitri Arbenin Modest Mussorgski ooper 9 pildis 21.01.1930 Raimund Kull Aleksander Tuurand Natalie Mei
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Aleksandr Viner Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama] 07.10.1952 Roman Matsov Voldemar Haas Maria Krull
"Boheem" Udo Väljaots Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses 27.05.1977 Kirill Raudsepp Eldor Renter
"Boheem" Hanno Kompus Giacomo Puccini ooper 4 pildis 29.04.1926 Raimund Kull Albert Vahtramäe Olga Oboljaninova-Krümmer
"Boccaccio" Hanno Kompus Franz von Suppé operett 3 vaatuses 08.10.1929 Raimund Kull Albert Vahtramäe Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
"Blond ingel" Alfred Sällik Robert Winterbergi operett 3 vaatuses 09.01.1923 Arkadius Krull Albert Vahtramäe
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100" Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas" 08.11.2018
"Balleti-õhtu": "Divertisment", "Paan võsas" Rahel Olbrei Balletiõhtu 10.12.1929 Raimund Kull Aleksander Tuurand Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
"Bajadeer" Alfred Sällik Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 04.11.1924 Raimund Kull Olga Oboljaninova-Krümmer Albert Vahtramäe skitsede järgi Olga Oboljaninova-Krümmer
"Bajadeer" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Imre Kálmáni operett kolmes vaatuses 25.04.1936 Verner Nerep Aleksander Tuurand Lydia Viidas
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013
"Armas Augustin" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 12.09.1912 Raimund Kull
"Armas Augustin" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 20.01.1920 Raimund Kull
"Arm lumes" Alfred Sällik Ralph Benatxky operett 3 vaatuses 15.09.1925 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Lilian Looring