Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
3
Dirigent
4
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
6
Valguskunstnik
5
Koreograaf
1
Liikumisjuht
2
Külalissolistid
"Kean" Paul Pinna Sõnalavastus 18.02.1916
"Äpardunud pulmaöö" Paul Pinna Sõnalavastus 07.12.1928
"Hurraa - poiss" Paul Pinna Sõnalavastus 04.05.1928
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100" Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas" 08.11.2018
"Roxy ja tema imemeeskond" Agu Lüüdik Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis 17.02.1940 Verner Nerep, Tiiu Targama Silvia Leitu Boris Blinoff [Blinov]
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"] Alfred Sällik Sidney Jones'i operett 3 vaatuses 26.10.1920 August Topman Eugenia Litvinova
"Nukuke" Alfred Sällik Edmond Audrani operett 3 vaatuses 21.09.1920 Eugenia Litvinova
"Geisha ehk Juhtumine ühes Jaapani teemajas" ["Geiša"] Paul Pinna Sidney Jones'i operett 3 vaatuses 02.04.1908 Otto Hermann Jaan Metua Marta Kampfe
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"] Paul Pinna Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 24.01.1914 Raimund Kull Nina Smirnova
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"] Paul Pinna Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 17.09.1913 Raimund Kull Nina Smirnova
"Unenägu kujuraiuja töökojas" Ballett-pantomiim 10.04.1914 Nina Smirnova
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"] Hanno Kompus Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 08.04.1924 Artur Kapp Robert Rood
"Modell" Alfred Sällik Franz von Suppé operett 3 vaatuses 13.01.1927 Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"Juulia" ["Julia"] Agu Lüüdik Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses 01.10.1938 Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig Lydia Viidas Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
"Koreograafiliste etüüdide õhtu" Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer 25.11.1919 Raimund Kull Veera Berting