Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
3
Dirigent
4
Kunstnik
Lavakujundus
6
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
5
Koreograaf
1
Liikumisjuht
2
Külalissolistid
"Dolly" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Hugo Hirschi operett 3 vaatuses 10.05.1931 Raimund Kull Aleksander Tuurand Nat. Mey [Natalie Mei]
"Kratt" Rahel Olbrei Eduard Tubina ballett 4 vaatuses 24.02.1944 Priit Veebel Voldemar Haas Natalie Mei
"Madame Flirt" Alfred Sällik Walter Bromme operett 3 vaatuses 02.10.1926 Raimund Kull Olga Oboljaninova-Krümmer
"Roxy ja tema imemeeskond" Agu Lüüdik Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis 17.02.1940 Verner Nerep, Tiiu Targama Silvia Leitu Boris Blinoff [Blinov]
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"] Alfred Sällik Sidney Jones'i operett 3 vaatuses 26.10.1920 August Topman Eugenia Litvinova
"Nukuke" Alfred Sällik Edmond Audrani operett 3 vaatuses 21.09.1920 Eugenia Litvinova
"Geisha ehk Juhtumine ühes Jaapani teemajas" ["Geiša"] Paul Pinna Sidney Jones'i operett 3 vaatuses 02.04.1908 Otto Hermann Jaan Metua Marta Kampfe
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"] Paul Pinna Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 24.01.1914 Raimund Kull Nina Smirnova
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"] Paul Pinna Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 17.09.1913 Raimund Kull Nina Smirnova
"Unenägu kujuraiuja töökojas" Ballett-pantomiim 10.04.1914 Nina Smirnova
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"] Hanno Kompus Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 08.04.1924 Artur Kapp Robert Rood
"Modell" Alfred Sällik Franz von Suppé operett 3 vaatuses 13.01.1927 Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"Juulia" ["Julia"] Agu Lüüdik Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses 01.10.1938 Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig Lydia Viidas Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
"Koreograafiliste etüüdide õhtu" Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer 25.11.1919 Raimund Kull Veera Berting
"Punamütsike" Auri Jürna Muusikaline lastelavastus 15.11.2019 Elmo Tiisvald - Illimar Vihmar Illimar Vihmar Illimar Vihmar Ritsard Bukin Allar Valge - Lydia Roos
"Lendav hollandlane" Detlef Rogge (Saksamaa) Richard Wagneri ooper 3 vaatuses 08.03.1984 Eri Klas Jüri Alperten Lutz Kreisel (Saksamaa) Berta Krumm (viirastusstseen) Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin] Aleksandr Viner Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis 30.04.1949 Priit Nigula Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid) Aleksander Peek Natalie Mei Boris Blinov Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
"Lahutatud naine" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 20.04.1917 Raimund Kull [?] Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
"Rigoletto" Paul Mägi Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 15.05.1968 Vallo Järvi, Neeme Järvi Eldor Renter Garibaldi Kivisalu Delfina Ambrosjak (Gilda), Deniss Koroljov (Hertsog), Marthin Ritzmann (Hertsog), Alfons Bartha (Hertsog), Margherita Guglielmi (Gilda), Virgilijus Noreika (Hertsog), Louis Quilico (Rigoletto), Zvonimir Krnetić (Hertsog), Anatoli Solovjanenko (Hertsog),
"Trubaduur" Neeme Kuningas Ooper 03.02.2021 Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Anna Kontek Rasmus Rembel, Neeme Kuningas Hedi Pundonen Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk
"Macbeth" Arne Mikk Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses 19.01.2001 Paul Mägi Aivo Välja, Jüri Alperten, Endel Nõgene Eldor Renter Airi Eras Juhani Rytkölä (Soome), assistent Tatjana Järvi Samsons Izjumovs (Macbeth), Ieva Viluma (Leedi Macbeth), Sigute Stonyté (Leedi Macbeth), Cynthia Makris (Leedi Macbeth), Raimo Sirkiä (Macduff)
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Irma" Neeme Kuningas Muusikal 2 vaatuses 26.03.1999 Erki Pehk Airi Eras Ivo Nikkolo Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)