2
Sündmus
5
Lavastaja
6
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
3
Dirigent
1
Kunstnik
Lavakujundus
4
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Can-Can" Endrik Kerge 19.12.1993 Tarmo Leinatamm Georg Sander Mari Ann Ahas Tõnu Kattai (Boris), Tõnis Lepp (Modell)
"Buratino" Andres Dvinjaninov (Emajõe Suveteater) Olav Ehala muusikal 26.05.2018 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Andres Kaljuste Triinu Pungits Triinu Pungits Rasmus Rembel Kristin Murula, Villiko Kruuse Karmo Nigula (Eesti Draamateater)
"Boriss Godunov" Neeme Kuningas Mussorgski ooper 27.04.2001 Paul Mägi Jüri Alperten, Aivo Väälja Anna Kontek (Soome) Marina Sokolova (Venemaa), Anna Konterk (Soome) Philippe Mombellet (Prantsusmaa) Julia Botvina (Fjodor), Maila Plooman (Fjodor), Katrin Pintsaar (Ksenja), Jan Oja (Grigori/Jurodivõi), Jekaterina Gubanova (Marina Mniszek), Carmen Puis (kõrtsiperenaine), Juhan Tralla (Jurodivõi), Märt Jakobson (Pristav kõrtsis)
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"] Aleksandr Viner Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama] 07.10.1952 Roman Matsov Voldemar Haas Maria Krull
"Boheem" Ran Arthur Braun Giacomo Puccini ooper neljas vaatuses 29.10.2010 Arvo Volmer Jüri Alperten, Mihhail Gerts, Risto Joost, Viktor Ploskina (Valgevene), Lauri Sirp Ran Arthur Braun, Ricardo Gallino (Itaalia) Elo Soode Neeme Jõe Liisi Kasenõmm (Mimi),Tatiana Lisnic (Mimi), Adam Diegel (Rodolfo), Giordano Luca (Rodolfo), George Oniani (Rodolfo), Luc Robert (Rodolfo), Gregory Warren (Rodolfo), Taimo Toomast (Benoit), Roman Chervinko (Rodolfo), Gints Sterinovics (Tolliametnik)
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100" Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas" 08.11.2018
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013
"Armas Augustin" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 20.01.1920 Raimund Kull
"Armas Augustin" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 12.09.1912 Raimund Kull
"Äpardunud pulmaöö" Paul Pinna Sõnalavastus 07.12.1928
"Anna Bolena" Donizetti ooperi kontsertettekanne 12.11.2016 Arvo Volmer Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Alice imedemaal" Gianluca Schiavoni Ballett 29.11.2019 Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp Andrea Tocchio Simona Morresi, Annamari Ruocco Valerio Tiberi Gianluca Schiavoni
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur