5
Sündmus
6
Lavastaja
Žanr
1
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
3
Dirigent
2
Kunstnik
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
4
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Kaupo" Hanno Kompus Adolf Vedro ooper 4 vaatuses, 5 pildis 03.09.2032 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid)
"Lakmé" Hanno Kompus Léo Delibes'i ooper 3 vaatuses 06.11.2030 Raimund Kull Dekoratsioonid Karl Hoerschelmanni eskiiside järgi, Natalie Mei (kostüümid) ballettmeister Rahel Olbrei
Isand Tuutu ja salajane teatripööning Kati Kivitar Muusikaline lastelavastus 02.11.2021 Kati Kivitar Kati Kivitar Anton Kulagin Kati Kivitar Rauno Kaibiainen (Improteater Impeerium), Merilin Kirbits (Improteater Impeerium)
Teatrilaat 2021 05.09.2021 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
Idomeneo Veiko Tubin Kontsertlavastus 27.08.2021 Risto Joost Reili Evart Ritśard Bukin Mehis Saaber Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
"Lõbus lesk" André Heller-Lopes Operett 19.08.2021 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Renato Theobaldo Sofia Di Nunzio Gonzalo Cordova Hedi Pundonen
"Ravel:Ravel" Mart Kampus, Renate Keerd Ooper, ballett 18.06.2021 Arvo Volmer Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Liina Keevallik, Renate Keerd Siim Reispass Renate Keerd
"Trubaduur" Neeme Kuningas Ooper 03.02.2021 Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Anna Kontek Rasmus Rembel, Neeme Kuningas Hedi Pundonen Luc Robert, Silja Aalto, Monika-Evelin Liiv, Charlotte-Anne Shipley, Maria Berezovska, Dimitris Paksoglou
"Tšaikovski meistriteosed" Viki Psihoyos, Viesturs Jansons Kaks lühiballetti 20.11.2020 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Karinska, Marja-Liisa Pihlak Mark Stanley, Rasmus Rembel George Balanchine, Mai Murdmaa
"Anna Karenina" Marina Kesler Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale 01.09.2020 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Reili Evart Rasmus Rembel Marina Kesler
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Alice imedemaal" Gianluca Schiavoni Ballett 29.11.2019 Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp Andrea Tocchio Simona Morresi, Annamari Ruocco Valerio Tiberi Gianluca Schiavoni
"Punamütsike" Auri Jürna Muusikaline lastelavastus 15.11.2019 Elmo Tiisvald - Illimar Vihmar Illimar Vihmar Illimar Vihmar Ritsard Bukin Allar Valge - Lydia Roos
"Romeo ja Julia" Stephen Barlow Charles Gounod' ooper 20.09.2019 Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Yannis Thavoris Yannis Thavoris Matt Haskins Indrek Sammul (Eesti Draamateater) Nico Darmanin, Perrine Madoeuf, Valentin Dytiuk
"West Side Story" Georg Malvius (Rootsi) Leonard Bernsteini muusikal 24.05.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd Ellen Cairns (Šotimaa) Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi) Rein Oja (Eesti Draamateater)
"Romeo ja Julia" Toomas Edur Sergei Prokofjevi ballett 29.03.2019 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Vello Pähn Iir Hermeliin Iir Hermeliin Iir Hermeliin Rasmus Rembel Toomas Edur
"Tsaari mõrsja" Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper) Nikolai Rimski-Korsakovi ooper 25.01.2019 Jüri Alperten, Kaspar Mänd Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera) Ritšard Bukin Marina Kesler
"Operetikuningas Imre Kálmán" Jaak Jõekallas Kontsertlavastus Imre Kálmáni elust ja loomingust 09.01.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten Reili Evart Reili Evart Ülle Kogerman Rasmus Rembel Hedi Pundonen
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100" Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas" 08.11.2018
„Tütarlaps kuldsest läänest“ José Cura (Argentina) Giacomo Puccini ooper 21.09.2018 José Cura (Argentina) José Cura (Argentina), Jüri Alperten, Vello Pähn José Cura José Cura, Silvia Collazuol (Itaalia) Silvia Collazuol José Cura
"Buratino" Andres Dvinjaninov (Emajõe Suveteater) Olav Ehala muusikal 26.05.2018 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Andres Kaljuste Triinu Pungits Triinu Pungits Rasmus Rembel Kristin Murula, Villiko Kruuse Karmo Nigula (Eesti Draamateater)
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Eesti pidu" Marko Matvere Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga 15.02.2018 Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald Kristel Linnutaja Rasmus Rembel Marina Kesler Ain Anger
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas" Mihkel Koldits Karl Saksa ja Raul Kelleri ooper, helilooja /arranžeerija Tatjana Kozlova-Jhannes 19.01.2018 Dirigendid: Risto Joost, Kaspar Mänd Maike Lond Malmborg Oksana Tralla, Karl Saks