Sündmus
7
Lavastaja
Žanr
1
Aeg/Esietendus
2
Muusikajuht
4
Dirigent
3
Kunstnik
6
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
5
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)
"Pilvede värvid" Roman Baskin Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel 22.09.2017 Lauri Sirp, Kaspar Mänd Ervin Õunapuu Anu Lensment Margus Vaigur (Endla Teater)
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kaspar Mänd, Vello Pähn Kristi Leppik Margus Vaigur (Endla Teater) Marina Kesler Reigo Tamm (Teater Vanemuine), Argo Aadli (Tallinna Linnateater), Terje Pennie (Ugala Teater)
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kristi Leppik Margus Vaigur (Pärnu Endla) Marina Kesler
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
"Figaro pulm" Marco Gandini (Itaalia) Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper 03.02.2017 Risto Joost, Vello Pähn, Lauri Sirp Maria Rossi Franchi (Itaalia), Andrea Tocchio (Itaalia) Simona Morresi (Itaalia) Rasmus Rembel Marge Ehrenbusch (Tantsupööning) Jevgeni Chrebtov (Figaro), Elina Shimkus (Susanna), Marie Fajtova (Krahvinna)
"Sipsik ja vana aja asjad" Kati Kivitar Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel 16.11.2016 Helikujundus: Raido Linkmann (NO99) Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso Malle Valli
"Anna Bolena" Donizetti ooperi kontsertettekanne 12.11.2016 Arvo Volmer Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Laul maast" Grant Coyle Kenneth MacMillani lühiballett Gustav Mahleri kantaat-sümfooniale "Das Lied von der Erde" Glen Cortese seades 04.11.2016 Lauri Sirp Nicholas Georgiadis. Kunstniku ideede ja valguse teostaja: Lady Deborah MacMillan Kenneth MacMillan
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas Külalisesinemised 14.10.2016 Vello Pähn
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat" Festival 09.10.2016
"Lendav hollandlane" Pamela Recinella Richard Wagneri ooper 22.09.2016 Dirigendid: Vello Pähn, Jüri Alpereten, Kaspar Mänd Yannis Thavoris Daniel Kirspuu
Pööningtants / Burning Dance Toomas Edur (kunstiline juht) Koreograafilised etüüdid pööningul 08.06.2016 Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
Viiuldaja katusel Georg Malvius Jerry Bocki muusikal 03.06.2016 Jüri Alperten, Kaspar Mänd, Lauri Sirp Ellen Cairns (Šotimaa); valguskunstnik Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi)
Luikede järv Toomas Edur Pjotr Tšaikovski ballett 15.04.2016 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd Thomas Mika (Saksamaa)
“Kuldne klassika: Tšaikovski” sümfooniakontsert 20.02.2016 Vello Pähn (dirigent)
Aastapidu Marko Matvere Gustav von Moseri naljamäng 17.02.2016
"Traviata" Paul Pinna Giuseppe Verdi ooper 4 pildis 28.01.2016 Dagmar Parmas (Violeta)
Aida Tobias Kratzer Giuseppe Verdi ooper 22.01.2016 Vello Pähn, Jüri Alperten, Risto Joost Rainer Sellmaier, Priidu Adlas (valguskunstnik)
Pajatsid Paul Pinna Ruggiero Leoncavallo ooper-draama 2 vaatuses 10.12.2015 Dagmar Parmas (Nedda), Yrjö Saario (Tonio)
Arabella Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 18.11.2015
Karlsson katuselt Ain Mäeots T. Aintsi muusikal 06.11.2015 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Iir Hermeliin
Lõbus lesk Paul Pinna Franz Lehári operett 3 vaatuses 29.09.2015 Yrjö Saarnio (Danilo), Dagmar Parmas (Hanna)