8
Sündmus
Lavastaja
Žanr
5
Aeg/Esietendus
7
Muusikajuht
3
Dirigent
2
Kunstnik
6
Lavakujundus
Kostüümikunstnik
4
Valguskunstnik
1
Koreograaf
9
Liikumisjuht
Külalissolistid
"Lõbus talupoeg" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 11.11.1909 Adalbert Wirkhaus Jaan Metua
"Korneville kellad" ["Corneville'i kellad"] Paul Pinna Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 03.04.1909 Adalbert Wirkhaus
Alessandro Stradella Paul Pinna Friedrich von Flotow' ooper 3 vaatuses 06.02.1909 Adalbert Wirkhaus
"Robert ja Bertram" Paul Pinna G. Raederi laulumäng tantsudega 10.12.1908 Adalbert Wirkhaus
"Öömaja Granadas" Paul Pinna Konradin Kreutzeri ooper 2 vaatuses 14.11.1908 Adalbert Wirkhaus Jaan Metua
Öömaja Granada Paul Pinna Konradin Kreutzeri ooper 2 vaatuses 14.11.1908
"Nablotski karjäär" Paul Pinna Pilkenali, komöödia 4 vaatuses 08.10.1908
"Jongleur" Paul Pinna Emil Pohl'i laulumäng 4 vaatuses 23.01.1908 Otto Hermann
Mamsell Nitouche [Mam'zelle Nitouche] Paul Pinna [Florimond] Hervé' operett 4 vaatuses 28.11.1907 Otto Hermann
"Mu Leopold" Paul Pinna Adolph L'Arronge'i rahwatükk lauludega 22.09.1907 Otto Hermann
"Lootus õnnistuse peale" Paul Pinna Sõnalavastus 09.11.1906
Eesti Vabariik 100 Juubel
OPERAtsioon VOX Neeme Kuningas Koolitus
"Sinjoor Bruschino ehk Poeg juhuse tahtel" Liis Kolle Gioacchino Rossini muusikaline farss 11.06.2004 Aivo Välja Liina Keevallik Reili Evart Airi Eras Tatjana Järvi Andrus Kirss (Bruschino)
"Lühike elu" Neeme Kuningas Manuel de Falla ooper 2 vaatuses 21.09.2001 Jüri Alperten Pille Jänes Airi Eras Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Tuhkatriinu" Michiel Dijkema (Holland) Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses 10.11.2006 Arvo Volmer Claudia Damm (Saksamaa) Michiel Dijkema, Bas Berensen Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)