Jacques Offenbachi fantastiline ooper 3 vaatuses proloogi ja epiloogiga
17.01.1988
Paul Mägi
Jüri Alperten
Tõnu Virve
–
–
–
–
–
Jukka Salminen (Hoffmann)
Luikede järv
Toomas Edur
Pjotr Tšaikovski ballett
15.04.2016
Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
–
Thomas Mika (Saksamaa)
–
–
–
–
–
–
"Parsifal"
Nicola Raab (Saksamaa)
Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses
25.08.2011
–
–
Robert Innes Hopkins (Suurbritannia)
–
–
David Cunningham (Šotimaa)
–
–
Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
"Pipi Pikksukk"
Andres Dvinjaninov
Ülo Vinteri ja Ülo Raudmäe muusikal
05.03.2011
Priit Aimla
Risto Joost, Erki Pehk
Riina Degtjarenko
–
–
Anton Kulagin
–
–
Ingel Marlen Mikk (Pipi Pikksukk), Merit Männiste (Pipi Pikksukk), Nele-Liis Vaiksoo (Pipi Pikksukk), Jaanus Tepomees (Tommy), Kristo Ukanis (Tommy), Agnes Aaliste (Annika), Maris Liloson (Annika), Terje Pennie (Preili Rosenblom),
"Teatridirektor"
Ago-Endrik Kerge
Wolfgang Amadeus Mozarti komöödia muusikaga 1 vaatuses
18.09.1981
–
Tõnu Kaljuste
Riina Babitševa [Vanhanen]
–
–
–
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Aida
Tobias Kratzer
Giuseppe Verdi ooper
22.01.2016
Vello Pähn, Jüri Alperten, Risto Joost
–
Rainer Sellmaier, Priidu Adlas (valguskunstnik)
–
–
–
–
–
–
Bajadeer
Toomas Edur
Ludwig Minkuse ballett
16.05.2013
Risto Joost, Lauri Sirp
–
Peter Docherty
–
–
–
–
–
–
"Ihnus"
Ants Lauter
Moliére' näidend
02.10.1923
–
–
Peet Aren
–
–
–
–
–
–
"Danton"
Ants Lauter
R. Rollandu näidend
13.03.1923
–
–
Peet Aren
–
–
–
–
–
–
Võluflööt
Hanno Kompus
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
19.09.1936
Raimund Kull
–
Nina Tokumbet (Saksamaa, dekoratsioonid), Karin Siim-Juse (kostüümid)
Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Kratt"
Enn Suve
Eduard Tubina ballett 2 vaatuses, 4 pildis
01.12.1966
–
Kirill Raudsepp
Mari-Liis Küla
–
–
–
–
–
–
"Küürselg-sälg"
Enn Suve
Rodion Štšedrini ballett 3 vaatuses
30.11.1967
–
Kirill Raudsepp
Mari-Liis Küla
–
–
–
–
–
–
Pööningtants / Burning Dance
Toomas Edur (kunstiline juht)
Koreograafilised etüüdid pööningul
08.06.2016
–
–
Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
–
–
–
–
–
–
"Patseba Saaremaal"
Garmen Tabor
Eestikeelne draama ja soomekeelne ooper ühel õhtul
13.03.2009
–
–
Liina Unt, Aime Unt
–
–
–
–
–
Leila Säälik, Piret Rauk, Margus Prangel (Draamatrupp)
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Uinuv kaunitar"
Viktor Päri
Pjotr Tšaikovski ballett 3 vaatuses
31.12.1962
Kirill Raudsepp
–
Lembit Roosa (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Nahkhiir"
Sulev Nõmmik
Johann Straussi operett 3 vaatuses
26.05.1973
–
Eri Klas
Lembit Roosa
–
–
–
–
–
Ervin Abel (Konn)
"West Side Story"
Vello Rummo
Muusikal 2 vaatuses
30.12.1964
Vallo Järvi
Eri Klas
Lembit Roosa
–
–
–
–
–
Peep Seppik (Riff), Uno Vark (Riff), Rudolf Allabert (Löömamees), Kalev Tammin (Rüblik), Tõnu Tamm (Väike John), Peep Seppik (Diisel), Uno Vark (Diisel), Tõnu Mikk (Linalakk), Kalju Komissarov (Tiiger), Milvi Jõe (Velma), Ivi Lepik (Graziella)