|
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala
|
–
|
–
|
03.05.2015
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
SEB publikupreemiate üleandmine
|
–
|
–
|
29.03.2015
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Sibelius 150 ja Kuldne klassika: Rahvusooper Estonia sümfooniaorkester
|
Vello Pähn (dirigent)
|
–
|
19.02.2015
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Tallinna Balletikooli gala
|
Kaie Kõrb
|
–
|
01.06.2013
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Tantsetendus
|
Anna Ekston
|
–
|
23.01.1945
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Tantsetendus II
|
Anna Ekston
|
–
|
04.07.1945
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Teatrilaat 2015
|
–
|
–
|
04.09.2015
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Teatrilaat 2021
|
–
|
–
|
05.09.2021
|
–
|
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Teatrite vahetus - Rahvusooper Estonia ja Valgevene Suur Ooperi- ja Balletiteater
|
–
|
–
|
08.02.2013
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Teine sümfoonia
|
Daniel Otevrel
|
–
|
26.11.2009
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
Verdi ja Wagneri kuulsamad ooperikoorid
|
–
|
–
|
08.05.2013
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
|
"Padaemand"
|
Aleksander Viner
|
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
|
09.06.1957
|
–
|
Kirill Raudsepp
|
–
|
Eldor Renter (dekoratsioonid)
|
Natalie Mei
|
–
|
Boris Blinov (tantsude seade)
|
–
|
Regina Frinberg, Artur Frinberg, Matvei Gavrilkin, Nadja Šarkova
|
|
"Nukuke"
|
Alfred Sällik
|
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
|
21.09.1920
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Eugenia Litvinova
|
–
|
–
|
|
"Alice imedemaal"
|
Gianluca Schiavoni
|
Ballett
|
29.11.2019
|
–
|
Kaspar Mänd, Risto Joost, Lauri Sirp
|
–
|
Andrea Tocchio
|
Simona Morresi, Annamari Ruocco
|
Valerio Tiberi
|
Gianluca Schiavoni
|
–
|
–
|
|
"Lõbus lesk"
|
André Heller-Lopes
|
Operett
|
19.08.2021
|
–
|
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
|
–
|
Renato Theobaldo
|
Sofia Di Nunzio
|
Gonzalo Cordova
|
Hedi Pundonen
|
–
|
–
|
|
"Buratino"
|
Andres Dvinjaninov (Emajõe Suveteater)
|
Olav Ehala muusikal
|
26.05.2018
|
–
|
Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Andres Kaljuste
|
–
|
Triinu Pungits
|
Triinu Pungits
|
Rasmus Rembel
|
Kristin Murula, Villiko Kruuse
|
–
|
Karmo Nigula (Eesti Draamateater)
|
|
"Figaro pulm"
|
Marco Gandini (Itaalia)
|
Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper
|
03.02.2017
|
–
|
Risto Joost, Vello Pähn, Lauri Sirp
|
–
|
Maria Rossi Franchi (Itaalia), Andrea Tocchio (Itaalia)
|
Simona Morresi (Itaalia)
|
Rasmus Rembel
|
Marge Ehrenbusch (Tantsupööning)
|
–
|
Jevgeni Chrebtov (Figaro), Elina Shimkus (Susanna), Marie Fajtova (Krahvinna)
|
|
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
|
–
|
Ballett-pantomiim
|
10.04.1914
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Nina Smirnova
|
–
|
–
|
|
"Modell"
|
Alfred Sällik
|
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
|
13.01.1927
|
–
|
–
|
–
|
Aleksander Tuurand
|
Olga Oboljaninova-Krümmer
|
–
|
Robert Rood
|
–
|
–
|
|
"Aken orkestrimaailma"
|
Mart Mikk
|
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
|
08.04.2018
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Toomas Edur
|
–
|
–
|
|
"Punamütsike"
|
Auri Jürna
|
Muusikaline lastelavastus
|
15.11.2019
|
Elmo Tiisvald
|
-
|
Illimar Vihmar
|
Illimar Vihmar
|
Illimar Vihmar
|
Ritsard Bukin
|
Allar Valge
|
-
|
Lydia Roos
|
|
"Lendav hollandlane"
|
Detlef Rogge (Saksamaa)
|
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
|
08.03.1984
|
Eri Klas
|
Jüri Alperten
|
Lutz Kreisel (Saksamaa)
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Berta Krumm (viirastusstseen)
|
Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)
|
|
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin]
|
Aleksandr Viner
|
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis
|
30.04.1949
|
Priit Nigula
|
–
|
Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
|
Aleksander Peek
|
Natalie Mei
|
–
|
–
|
Boris Blinov
|
Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
|
|
"Lahutatud naine"
|
Paul Pinna
|
Leo Falli operett 3 vaatuses
|
20.04.1917
|
Raimund Kull [?]
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
|
–
|
|
"Rigoletto"
|
Paul Mägi
|
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
|
15.05.1968
|
–
|
Vallo Järvi, Neeme Järvi
|
Eldor Renter
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Garibaldi Kivisalu
|
Delfina Ambrosjak (Gilda), Deniss Koroljov (Hertsog), Marthin Ritzmann (Hertsog), Alfons Bartha (Hertsog), Margherita Guglielmi (Gilda), Virgilijus Noreika (Hertsog), Louis Quilico (Rigoletto), Zvonimir Krnetić (Hertsog), Anatoli Solovjanenko (Hertsog),
|