Uno Kärbis (dekoratsioonid), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
–
–
Laszlo Palocz (Germont), Marja Eskola (Violetta), Jordan Znamenov (Alfredo), Richard Verreau (Alfredo), Ladislau Konya (Germont), Maria Matyas (Violetta), Vladimir Atlantov (Alfredo), Alfredo Sadel (Alfredo), Gabriella Dery (Violetta)
"Traviata"
Aleksandr Viner
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1950
Kirill Raudsepp
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
Anna Ekston
–
Irina Maslennikova (Violetta), Aino Seep (Violetta), Endel Ani (Alfredo), Marja Eskola (Violetta), Aleksei Maslennikov (Alfredo), Helju Koppa (Violetta), Liljana Bareva (Violetta), N. Guselnikova (Violetta), Jordan Znamenev (Alfredo)
"Trubaduur"
Paul Mägi
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses, 8 pildis
30.12.1967
–
Neeme Järvi, Vallo Järvi, Eri Klas
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Marianna Stoica (Leonora), Bogdan Paprocki (Manrico), Louis Quilico (Krahv di Luna), Luigi Ottolini (Marico), Margit Ercse (Azucena), Larissa Nikitina (Azucena), Margarita Miglau (Leonora), Yolanda Hernandez (Leonora), Magdalena Blahušiakova (Leonora)
"Trubaduur"
Eino Uuli
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses, 8 pildis
09.03.1940
Verner Nerep
–
Voldemar Haas (lavapilt), Silvia Leitu (riietus)
–
–
–
–
–
–
"Trubaduur"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
15.02.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Tsaari mõrsja"
–
Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper
10.02.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
"Tšaikovski meistriteosed"
Viki Psihoyos, Viesturs Jansons
Kaks lühiballetti
20.11.2020
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd
Karinska,
–
Marja-Liisa Pihlak
Mark Stanley, Rasmus Rembel
George Balanchine, Mai Murdmaa
–
–
"Tseesar"
Priit Põldroos
M. Pagnoli näidend neljas vaatuses (13 pildis)
12.12.1937
–
–
Voldemar Haas
–
–
–
–
–
–
"Tsirkusprintsess"
Alfred Sällik
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
05.04.1927
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid)
–
–
–
Viini koreograafia järgi seadus tantsud Robert Rood
–
–
"Tuhkatriinu"
Michiel Dijkema (Holland)
Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses
10.11.2006
Arvo Volmer
–
–
–
Claudia Damm (Saksamaa)
Michiel Dijkema, Bas Berensen
–
–
Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)
"Tuisu-Triinu" ["Ein tolles Mädel"]
Paul Pinna
W. Sterki laulumäng 3 vaatuses
16.04.1918
Raimund Kull
–
–
–
–
–
–
–
–
"Tütarlaps kuldsest läänist"
Paul Mägi
Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses
02.11.1963
–
Vallo Järvi
–
–
Leida Klaus
–
–
–
Karlis Žarins (Dick Johnson)
"Uinuv kaunitar"
Mai Murdmaa, Niina Ulanova
Pjotr Tšaikovski ballett 3 vaatuses
31.12.1969
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Liliana Cosi
"Uinuv kaunitar"
Viktor Päri
Pjotr Tšaikovski ballett 3 vaatuses
31.12.1962
Kirill Raudsepp
–
Lembit Roosa (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Üks ainus öö" ["Üksainus öö"]
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.05.1928
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Uus minister"
Karl Jungholz
E. Peterson-Särgava näidend
10.04.1923
–
–
Albert Vahtramäe
–
–
–
–
–
–
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
"Vaikne Don"
Eino Uuli
Ivan Dzeržinski ooper 3 vaatuses
12.01.1939
Verner Nerep
–
Albert Vahtramäe (dekoraator), riietus Moskva Suure Teatri kavandite järgi