Ingel Marlen Mikk (Pipi Pikksukk), Merit Männiste (Pipi Pikksukk), Nele-Liis Vaiksoo (Pipi Pikksukk), Jaanus Tepomees (Tommy), Kristo Ukanis (Tommy), Agnes Aaliste (Annika), Maris Liloson (Annika), Terje Pennie (Preili Rosenblom),
"President 1939"
Katri Aaslav-Tepandi
Dokumentaaldraama
16.02.2008
–
–
Krista Tool
–
–
Andres Pajumäe
–
–
Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
"Luikede järv"
Tiit Härm
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
28.11.2002
Arvo Volmer
Aivo Välja
–
Eldor Renter
Eldor Renter
Airi Eras
Tiit Härm
–
–
"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Kratt"
Mai Murdmaa
Eduard Tubina ballett 2 vaatuses 3 pildis
08.10.1999
Paul Mägi
Endel Nõgene, Aivo Välja, Arvo Volmer
Mai Murdmaa, Jane Kaas
–
–
Airi Eras
Mai Murdmaa
–
Aivar Kallaste (Kratt)
"Öö veneetsias"
Monika Wiesler (Austria)
Johann Straussi operett 3 vaatuses
06.10.2000
Paul Mägi
Endel Nõgene, Erki Pehk
–
Liina Keevallik
Eldor Renter
Airi Eras
–
–
–
"Ernani"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
27.01.2002
Paul Mägi
Jüri Alperten
–
Liina Keevallik
Reili Evart
Airi Eras
–
–
Mihhail Agafonov (Ernani), Oleg Orlov (Ernani), Hyoung-Kyoo Kang (don Carlo), Asta Krikšciunaite (Elvira), Vladrimir Tšernov (don Carlo)
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Carmen"
Aleksander Viner
Georges Bizet' ooper
30.04.1955
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümikujundus)
–
–
–
Tantsude seade: Artur Koit, Boris Blinov
–
Maiju Kuusoja (Carmen). Jorma Huttunen (don José). Rudolf Franzel (don José). Virginia Popova (Carmen), Filipp Parhomenko (don José), Zinaida Tahtarova (Carmen)
"Modell"
Alfred Sällik
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
13.01.1927
–
–
–
Aleksander Tuurand
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Robert Rood
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Laul maast"
Grant Coyle
Kenneth MacMillani lühiballett Gustav Mahleri kantaat-sümfooniale "Das Lied von der Erde" Glen Cortese seades
04.11.2016
–
Lauri Sirp
Nicholas Georgiadis. Kunstniku ideede ja valguse teostaja: Lady Deborah MacMillan
–
–
–
Kenneth MacMillan
–
–
Onegin
John Cranko (koreograaf-lavastaja), Jane Bourne (lavale seadnud)
John Cranko ballett Aleksandr Puškini ainetel
19.03.2015
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Thomas Mika (Saksamaa). Valguskunstnik: Steen Bjarke (Taani)
–
–
–
John Cranko
–
–
"Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi"
Gyula Harangozó (Viini Riigiooper)
Gyula Harangozó ja Tibor Kocsàki lasteballett kahes vaatuses
01.02.2008
–
Jüri Alperten, Risto Joost, Mikk Murdvee, Kaspar Mänd, Erki Pehk, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Lava- ja valguskujundus: Kentaur (Ungari), kostüümid: Rita Velich (Ungari), kunstnik-valgustaja: Tiit Urvik
–
–
–
Gyula Harangozó
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Padaemand"
Aleksander Viner
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
09.06.1957
–
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter (dekoratsioonid)
Natalie Mei
–
Boris Blinov (tantsude seade)
–
Regina Frinberg, Artur Frinberg, Matvei Gavrilkin, Nadja Šarkova
Krahvinna Mariza
László Hegedűs (Budapest)
Imre Kálmáni operett
17.03.1990
–
Jüri Alperten, Arvo Volmer, Vallo Järvi, Tarmo Leinatamm