"Kontsert"
Theodor Altermann
Sõnalavastus
14.11.1910
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Meie elu päevad"
Theodor Altermann
Sõnalavastus
19.09.1914
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Othello"
Karl Jungholz
Sõnalavastus
01.09.1910
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Viis frankfurtlast"
Theodor Altermann
Sõnalavastus
16.01.1914
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Pisuhänd"
Theodor Altermann
Sõnalavastus
25.02.1914
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nablotski karjäär"
Paul Pinna
Pilkenali, komöödia 4 vaatuses
08.10.1908
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Elav surnukeha" ("Elav laip")
Paul Pinna
Sõnalavastus
21.04.1912
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Sabiini naiste röövimine"
Ants Lauter
Sõnalavastus
14.05.1922
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Kean"
Paul Pinna
Sõnalavastus
18.02.1916
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Äpardunud pulmaöö"
Paul Pinna
Sõnalavastus
07.12.1928
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Hurraa - poiss"
Paul Pinna
Sõnalavastus
04.05.1928
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Modell"
Alfred Sällik
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
13.01.1927
–
–
–
Aleksander Tuurand
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Robert Rood
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"President 1939"
Katri Aaslav-Tepandi
Dokumentaaldraama
16.02.2008
–
–
Krista Tool
–
–
Andres Pajumäe
–
–
Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
Isand Tuutu ja salajane teatripööning
Kati Kivitar
Muusikaline lastelavastus
02.11.2021
–
–
Kati Kivitar
–
Kati Kivitar
Anton Kulagin
Kati Kivitar
–
Rauno Kaibiainen (Improteater Impeerium), Merilin Kirbits (Improteater Impeerium)
"Parsifal"
Nicola Raab (Saksamaa)
Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses
25.08.2011
–
–
Robert Innes Hopkins (Suurbritannia)
–
–
David Cunningham (Šotimaa)
–
–
Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–