"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
17.12.1918
Raimund Kull
–
–
–
–
–
–
–
–
"Geisha" ["Geiša"]
Paul Pinna
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
19.02.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
–
–
–
"Halka"
Franciszek Freszel
Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses
13.02.1937
Raimund Kull
–
–
Albert Vahtram
Karin Siim-Juse
–
–
–
–
"Tuisu-Triinu" ["Ein tolles Mädel"]
Paul Pinna
W. Sterki laulumäng 3 vaatuses
16.04.1918
Raimund Kull
–
–
–
–
–
–
–
–
"Madame Flirt"
Alfred Sällik
Walter Bromme operett 3 vaatuses
02.10.1926
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Eva"
Paul Pinna
Franz Lehári operett 3 vaatuses
20.12.1912
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
–
–
"Luxemburgi krahv" ["Krahv Luxemburg"]
Paul Pinna
Franz Lehári operett 3 vaatuses
18.10.1912
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nahkhiir"
Paul Pinna
Johann Straussi operett kolmes vaatuses
22.11.1912
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lahutatud naine"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
04.04.1913
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
–
–
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"]
Aleksandr Viner
Modest Mussorgski rahvalik muusikaline draama [muusikaline rahvadraama]
07.10.1952
Roman Matsov
–
–
Voldemar Haas
Maria Krull
–
–
–
–
Rahutu õnn
Paul Mägi
Juri Miljutini operett 4 vaatuses proloogiga
08.11.1949
Vallo Järvi
–
–
Aleksander Peek
Leida Klaus
–
–
–
Valve Ehala (Nataša), Viktor Taimre (Andrei)
“Kuldne klassika: Tšaikovski”
–
sümfooniakontsert
20.02.2016
Vello Pähn (dirigent)
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Ernani"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
27.01.2002
Paul Mägi
Jüri Alperten
–
Liina Keevallik
Reili Evart
Airi Eras
–
–
Mihhail Agafonov (Ernani), Oleg Orlov (Ernani), Hyoung-Kyoo Kang (don Carlo), Asta Krikšciunaite (Elvira), Vladrimir Tšernov (don Carlo)
"Öö veneetsias"
Monika Wiesler (Austria)
Johann Straussi operett 3 vaatuses
06.10.2000
Paul Mägi
Endel Nõgene, Erki Pehk
–
Liina Keevallik
Eldor Renter
Airi Eras
–
–
–
"President 1939"
Katri Aaslav-Tepandi
Dokumentaaldraama
16.02.2008
–
–
Krista Tool
–
–
Andres Pajumäe
–
–
Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
"Pipi Pikksukk"
Andres Dvinjaninov
Ülo Vinteri ja Ülo Raudmäe muusikal
05.03.2011
Priit Aimla
Risto Joost, Erki Pehk
Riina Degtjarenko
–
–
Anton Kulagin
–
–
Ingel Marlen Mikk (Pipi Pikksukk), Merit Männiste (Pipi Pikksukk), Nele-Liis Vaiksoo (Pipi Pikksukk), Jaanus Tepomees (Tommy), Kristo Ukanis (Tommy), Agnes Aaliste (Annika), Maris Liloson (Annika), Terje Pennie (Preili Rosenblom),
"Võluflööt"
Vilppu Kiljunen
Ooper
28.01.2022
Arvo Volmer
Vello Pähn, Jaan Ots
Kimmo Viskari
Kimmo Viskari
Kimmo Viskari
Anton Kulagin
–
–
Suvi Väyrynen, Elena Braznik, Elina Nechayeva
"Roosikavaler"
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
07.11.2012
–
Vello Pähn
–
–
–
Anton Kulagin
–
–
Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
"Parsifal"
Nicola Raab (Saksamaa)
Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses
25.08.2011
–
–
Robert Innes Hopkins (Suurbritannia)
–
–
David Cunningham (Šotimaa)
–
–
Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
"Giselle"
Mary Skeaping
Adolphe Adami ballett 2 vaatuses
07.04.2017
–
Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa)
–
–
David Richardson (Inglismaa)
–
–
–
"Don Giovanni" ehk "Karistatud patune"
Neeme Kuningas
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
03.06.1999
Eri Klas
Jüri Alperten, Olari Elts, Aivo Välja
–
Anna Kontek (Soome)
Anna Kontek (Soome)
Esko Suhonen (Soome)
–
–
Aleksandrs Antonenko (don Ottavia), Irena Zelenkauskaite (donna Elvira), Taimo Toomast (don Giovanni), Kristjan Mõisnik (Leporello), Mihhail Kolelišvili (Leporello), Laimonas Pautienius (don Giovanni), Asta Krikšciunaite (donna Elvira)