Zinovi Babii (Rodolfo), Liliana [Liljana] Molnar-Talajic (Mimi), Richard Verreau (Rodolfo), Marja Eskola (Mimi), Therese Stratas (Mimi), Gustav Papi (Rodolfo)
"Lendav hollandlane"
Paul Mägi
Richard Wagneri romantiline ooper 3 vaatuses
31.12.1958
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
Rigoletto
Jüri Roosaar
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1946
Kirill Raudsepp
–
Albert Vahtramäe (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
Ivan Netšajev (Hertsog)
"Esmeralda"
Vladimir Burmeister
Ballett 3 vaatuses, 8 pildis
23.06.1951
Kirill Raudsepp
–
–
Voldemar Haas
Leida Klaus
–
–
–
–
"Traviata"
Aleksandr Viner
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1950
Kirill Raudsepp
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
Anna Ekston
–
Irina Maslennikova (Violetta), Aino Seep (Violetta), Endel Ani (Alfredo), Marja Eskola (Violetta), Aleksei Maslennikov (Alfredo), Helju Koppa (Violetta), Liljana Bareva (Violetta), N. Guselnikova (Violetta), Jordan Znamenev (Alfredo)
"Traviata"
Aleksandr Viner, Udo Väljaots
Giuseppe Verdi ooper
10.03.1962
Kirill Raudsepp
–
Uno Kärbis (dekoratsioonid), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
–
–
Laszlo Palocz (Germont), Marja Eskola (Violetta), Jordan Znamenov (Alfredo), Richard Verreau (Alfredo), Ladislau Konya (Germont), Maria Matyas (Violetta), Vladimir Atlantov (Alfredo), Alfredo Sadel (Alfredo), Gabriella Dery (Violetta)
Milkana [Mimi] Nikolova (Aida), Tamara Milaškina (Aida), Zenaida Pally (Amneris), Gabriella Dery (Aida), Hannu Heikkilä (Vaarao), Maiju Kuusoja (Amneris), Marja Tyrkkö (Aida), Pekka Nuotio (Radames), Aarne Vainio (Ramfis), Harri Nikkonen (Amonasro)
"Roosikavaler"
Paul Mägi
Richard Straussi ooper 3 vaatuses
31.12.1970
Neeme Järvi, Vallo Järvi
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
Don Pasquale
Eino Uuli
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
01.11.1938
Olav Roots (külalisena)
–
Voldemar Haas (lavapilt), Karin Luts (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Mu Leopold"
Paul Pinna
Adolph L'Arronge'i rahwatükk lauludega
22.09.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
"Jongleur"
Paul Pinna
Emil Pohl'i laulumäng 4 vaatuses
23.01.1908
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
Mamsell Nitouche [Mam'zelle Nitouche]
Paul Pinna
[Florimond] Hervé' operett 4 vaatuses
28.11.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
"Geisha ehk Juhtumine ühes Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Paul Pinna
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
02.04.1908
Otto Hermann
–
–
Jaan Metua
–
–
Marta Kampfe
–
–
"Romeo ja Julia"
Tiit Härm
Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses
25.01.1990
Paul Mägi
–
Tõnu Virve
–
–
–
–
–
–
"Kalevite kange poega"
Tiit Härm
Eugen Kapi ballett 2 vaatuses, 6 pildis
01.05.1986
Paul Mägi
Jüri Alperten
Tõnu Virve
–
–
–
–
–
–
"Hoffmanni lood"
Neeme Kuningas
Jacques Offenbachi fantastiline ooper 3 vaatuses proloogi ja epiloogiga
17.01.1988
Paul Mägi
Jüri Alperten
Tõnu Virve
–
–
–
–
–
Jukka Salminen (Hoffmann)
"Kratt"
Mai Murdmaa
Eduard Tubina ballett 2 vaatuses 3 pildis
08.10.1999
Paul Mägi
Endel Nõgene, Aivo Välja, Arvo Volmer
Mai Murdmaa, Jane Kaas
–
–
Airi Eras
Mai Murdmaa
–
Aivar Kallaste (Kratt)
"Nabucco"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
27.09.1996
Paul Mägi
Jüri Alperten, Carlos Spierer (Saksamaa, Rootsi), Normunds Vaicis (Läti), Martynas Staškus (Leedu), Mihkel Kütson
Eldor Renter
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
–
–
Johannes von Duisburg (Nabucco), Galia Gortcheva (Abigaille), Sigute Stonyté (Abigaille), Cynthia Makris (Abigaille), Irena Milkevićiute (Abigaille), Sofija Jonaityté (Abigaille), Jonas Valuckas (Ismaele), Eugenijus Vasilevskis (Nabucco)
"Öö veneetsias"
Monika Wiesler (Austria)
Johann Straussi operett 3 vaatuses
06.10.2000
Paul Mägi
Endel Nõgene, Erki Pehk
–
Liina Keevallik
Eldor Renter
Airi Eras
–
–
–
"Salome"
Francoise Terrone, Philippe Godefroid
Richard Straussi ooper 2 vaatuses
03.03.2000
Paul Mägi
Jüri Alperten
–
Philippe Godefroid (Prantsusmaa)
Francoise Terrone
Philippe Mombellet, Francoise Terrone, Philippe Godefroid (Prantsusmaa)
Tatjana Järvi
–
Ieva Kepe (Salome)
"Carmen"
Albert-André Lheureux (Belgia)
Georges Bizet' ooper
24.04.1998
Paul Mägi
Jüri Alperten, Erki Pehk, Endel Nõgene, Eri Klas, Arvo Volmer, Aivo Välja, Hannu Lintu (Soome)
–
Liina Keevallik
Gérard Audier (Prantsusmaa)
Maldar-Mikk Kuusk
Flamencotantsu seaded: Claudia Ševtšenko, Lehti Kostabi
–
Irina Dolženko (Carmen), Jurijs Aladins (don Jose), Inesa Linaburgyte (Carmen), Malin Fritz (Carmen), Steven Harrison (don Jose), Gilles Denizot (Escamillo)