Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala
–
–
03.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
SEB publikupreemiate üleandmine
–
–
29.03.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Sibelius 150 ja Kuldne klassika: Rahvusooper Estonia sümfooniaorkester
Vello Pähn (dirigent)
–
19.02.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Tallinna Balletikooli gala
Kaie Kõrb
–
01.06.2013
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Tantsetendus
Anna Ekston
–
23.01.1945
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Tantsetendus II
Anna Ekston
–
04.07.1945
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2015
–
–
04.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
Teatrite vahetus - Rahvusooper Estonia ja Valgevene Suur Ooperi- ja Balletiteater
–
–
08.02.2013
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teine sümfoonia
Daniel Otevrel
–
26.11.2009
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Verdi ja Wagneri kuulsamad ooperikoorid
–
–
08.05.2013
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Veneetsia kaupmees"
Paul Sepp
–
01.09.1926
–
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Lendav hollandlane"
Detlef Rogge (Saksamaa)
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
08.03.1984
Eri Klas
Jüri Alperten
Lutz Kreisel (Saksamaa)
–
–
–
–
Berta Krumm (viirastusstseen)
Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin]
Aleksandr Viner
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis
30.04.1949
Priit Nigula
–
Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
Aleksander Peek
Natalie Mei
–
–
Boris Blinov
Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
"Lahutatud naine"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
20.04.1917
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
–
"Rigoletto"
Paul Mägi
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
15.05.1968
–
Vallo Järvi, Neeme Järvi
Eldor Renter
–
–
–
–
Garibaldi Kivisalu
Delfina Ambrosjak (Gilda), Deniss Koroljov (Hertsog), Marthin Ritzmann (Hertsog), Alfons Bartha (Hertsog), Margherita Guglielmi (Gilda), Virgilijus Noreika (Hertsog), Louis Quilico (Rigoletto), Zvonimir Krnetić (Hertsog), Anatoli Solovjanenko (Hertsog),
"Lucia di Lammermoor"
Arne Mikk
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
30.12.1984
Eri Klas
Paul Mägi
Eldor Renter
–
–
–
–
Mait Agu
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Evangeelimees" ["Evangeeliumimees"]
Hanno Kompus
Wilhelm Kienzli ooper 2 vaatuses
01.09.1925
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Eugen Onegin" ["Jevgeni Onegin"]
Hanno Kompus
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses
29.08.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Mustlase parun" ["Mustlasparun"]
Hanno Kompus
Johann Straussi operett kolmes vaatuses
04.03.1926
Raimund Kull, Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Sevilla habemeajaja"
Hanno Kompus
Gioacchino Rossini ooper 3 vaatuses
23.10.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Kollane jakk"
Alfred Sällik
Franz Lehari operett 3 vaatuses
10.12.1925
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Mignon"
Hanno Kompus
Ambroise Thomas' ooper 3 vaatuses
10.05.1927
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–