Milkana [Mimi] Nikolova (Aida), Tamara Milaškina (Aida), Zenaida Pally (Amneris), Gabriella Dery (Aida), Hannu Heikkilä (Vaarao), Maiju Kuusoja (Amneris), Marja Tyrkkö (Aida), Pekka Nuotio (Radames), Aarne Vainio (Ramfis), Harri Nikkonen (Amonasro)
Krahvinna Mariza
László Hegedűs (Budapest)
Imre Kálmáni operett
17.03.1990
–
Jüri Alperten, Arvo Volmer, Vallo Järvi, Tarmo Leinatamm
Eldor Renter
–
–
–
Ballettmeister: Kàroly Richter (Budapest)
–
Markku Niemelä (Taszilo)
"Kauged rannad"
Ilmar Tammur
Villem Reimanni ooper 4 vaatuses
23.04.1959
dirigent Kirill Raudsepp
–
Peeter Linzbach (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
ballettmeister Senta Ots
–
–
"Lakmé"
Hanno Kompus
Léo Delibes'i ooper 3 vaatuses
06.11.2030
Raimund Kull
–
Dekoratsioonid Karl Hoerschelmanni eskiiside järgi, Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
ballettmeister Rahel Olbrei
–
–
Nahkhiir
Monika Wiesler
Johann Straussi operett 3 vaatuses
21.02.1997
Paul Mägi. Dirigendid Erki Pehk, Norman Illis Reintamm
–
Eldor Renter. Valguskunstnik Esko Suhonen (Soome)
–
–
–
Balleti repetiitor Juri Mihhejev
–
–
"Traviata"
Aleksandr Viner
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1950
Kirill Raudsepp
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
Anna Ekston
–
Irina Maslennikova (Violetta), Aino Seep (Violetta), Endel Ani (Alfredo), Marja Eskola (Violetta), Aleksei Maslennikov (Alfredo), Helju Koppa (Violetta), Liljana Bareva (Violetta), N. Guselnikova (Violetta), Jordan Znamenev (Alfredo)
"Eugen Onegin" ["Jevgeni Onegin"]
Eino Uuli
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses
07.11.1944
Priit Nigula
–
Voldemar Haas (lavapilt), Nat Mei [Natalie Mei] (riietus)
–
–
–
Anja [Anna] Ekston
–
–
Viiuldaja katusel
Georg Malvius
Jerry Bocki muusikal
03.06.2016
Jüri Alperten, Kaspar Mänd, Lauri Sirp
–
Ellen Cairns (Šotimaa); valguskunstnik Palle Palmé (Rootsi)
–
–
–
Adrienne Åbjörn (Rootsi)
–
–
"Kuradiratsur"
Agu Lüüdik
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
16.05.1940
Raimund Kull
–
Albert Vahtramäe
–
Silvia Leitu
–
–
Valli Kuurma
–
"Adieu Mimi"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Ralph Benatzky operett 3 vaatuses
21.02.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, rätsepaäri M. Andreesen
–
–
–
–
"No, no, Nanette"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Vincent Youmansi operett 3 vaatuses
16.05.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
"Däämon" ["Deemon"]
Hanno Kompus
Anton Rubinsteini ooper 3 vaatuses
20.05.1924
Artur Kapp
–
Olga Oboljaninova-Krümmer (dekoratsioonid ja kostüümid)
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Bajadeer"
Alfred Sällik
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
04.11.1924
Raimund Kull
–
Olga Oboljaninova-Krümmer Albert Vahtramäe skitsede järgi
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Boheem"
Hanno Kompus
Giacomo Puccini ooper 4 pildis
29.04.1926
Raimund Kull
–
Albert Vahtramäe
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Evangeelimees" ["Evangeeliumimees"]
Hanno Kompus
Wilhelm Kienzli ooper 2 vaatuses
01.09.1925
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Lendav hollandlane"
Hanno Kompus
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
20.10.1925
Raimund Kull
–
Albert Vahtramäe
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Mustlase parun" ["Mustlasparun"]
Hanno Kompus
Johann Straussi operett kolmes vaatuses
04.03.1926
Raimund Kull, Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Eugen Onegin" ["Jevgeni Onegin"]
Hanno Kompus
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses