"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
Padaemand
Hanno Kompus
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses, 7 pildis
20.01.1934
–
–
–
–
–
–
–
–
Antanina Dambrauskaite (Liisa)
"Käsikivi kosmosest"
Garmen Tabor
Olav Ehala ja Leelo Tungla muusikaline lastelavastus
23.07.2010
–
–
–
–
–
–
–
–
Anneliis Kits (Siri), Tuuli Rand (Siri), Ilja Massalov (Priidu), Kristo Ukanis (Priidu), Kadri-Liis Kukk (Piret), Marta Paklar (Piret), Maarja Aarma (Laura), Ingrid Rabi (Laura), Kaarel Kukk (Peeter), Ivo Rosenberg (Peeter), Lili Kirikal (Vaeslaps)
"Cyrano de Bergerac"
Neeme Kuningas
Eino Tambergi romantiline ooper 3 vaatuses epiloogiga
25.05.2005
–
–
–
–
–
–
–
–
Alfia Kamalova (Roxane)
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
–
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
25.11.1919
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Veera Berting
–
–
"Juulia" ["Julia"]
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
01.10.1938
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
–
–
–
Lydia Viidas
–
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Modell"
Alfred Sällik
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
13.01.1927
–
–
–
Aleksander Tuurand
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Robert Rood
–
–
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
Hanno Kompus
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
08.04.1924
Artur Kapp
–
–
–
–
–
Robert Rood
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
17.09.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.01.1914
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Geisha ehk Juhtumine ühes Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Paul Pinna
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
02.04.1908
Otto Hermann
–
–
Jaan Metua
–
–
Marta Kampfe
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
26.10.1920
August Topman
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Roxy ja tema imemeeskond"
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
17.02.1940
Verner Nerep, Tiiu Targama
–
–
–
Silvia Leitu
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
–
Eesti Vabariik 100
–
Juubel
–
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Kerjus üliõpilane" ["Kerjusüliõpilane"]
–
Carl Millöckeri operett 3 vaatuses
16.01.1910
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Muusikamehe tütar" ["Helilooja tütar"]
–
Georg Jarno operett 3 vaatuses
28.03.1912
–
–
–
–
–
–
–
–
–
GITIS Tallinnas 1982
–
–
24.04.1982
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Lühiballettide õhtu
–
–
15.02.1992
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Kalevipoja sünd
–
Estonia ball
31.12.1993
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Robert Northi balletid Estonia teatris
–
Robert Northi ballett
18.03.1994
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Armastuse ja kirega
–
Lühiballettide õhtu
18.11.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Pöial-Liisi
–
Miniooper
17.06.2005
–
–
–
–
–
–
–
–
–