Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
Snegurotška
–
Nikolai Rimski-Korsakovi ooperi kontsertettekanne
19.11.2014
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Talupoja au
–
Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne
22.05.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Arabella
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
18.11.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Balletiõhtu (Voces intimae)
–
Robert Binet' ballett
06.04.2013
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Robert Northi balletid Estonia teatris
–
Robert Northi ballett
18.03.1994
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Rosalinde
–
Ronald Hyndi ballett kolmes vaatuses Johann Straussi muusikale
02.12.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Jumalate juures. Pärast maailma
–
Sarja PööningTants kolmas lavastus Rahvusooper Estonia kammersaalis
28.02.2012
–
–
–
–
–
–
–
–
–
“Kuldne klassika: Tšaikovski”
–
sümfooniakontsert
20.02.2016
Vello Pähn (dirigent)
–
–
–
–
–
–
–
–
"Mare ja ta poeg"
–
Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus
10.09.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin]
Aleksandr Viner
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis
30.04.1949
Priit Nigula
–
Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
Aleksander Peek
Natalie Mei
–
–
Boris Blinov
Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
"Lahutatud naine"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
20.04.1917
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Kolme neitsi maja" ehk "Vaikselt anuvad mu laulud"
Arne Mikk
Kammeroperett (laulumäng) 2 vaatuses
12.11.2005
Aivo Välja
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
Andres Pajumäe
–
Marina Kesler
–
"Mignon"
Hanno Kompus
Ambroise Thomas' ooper 3 vaatuses
10.05.1927
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Sevilla habemeajaja"
Hanno Kompus
Gioacchino Rossini ooper 3 vaatuses
23.10.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Mustlase parun" ["Mustlasparun"]
Hanno Kompus
Johann Straussi operett kolmes vaatuses
04.03.1926
Raimund Kull, Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Eugen Onegin" ["Jevgeni Onegin"]
Hanno Kompus
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses