"Kolme neitsi maja" ehk "Vaikselt anuvad mu laulud"
Arne Mikk
Kammeroperett (laulumäng) 2 vaatuses
12.11.2005
Aivo Välja
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
Andres Pajumäe
–
Marina Kesler
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Lahutatud naine"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
20.04.1917
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
–
Eugen Onegin [Jevgeni Onegin]
Aleksandr Viner
Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses, 7 pildis
30.04.1949
Priit Nigula
–
Aleksander Peek (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
Aleksander Peek
Natalie Mei
–
–
Boris Blinov
Ivan Netšajev (Lenski), O. Koševarova (Tatjana), I. Aleksejev (Onegin)
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Tuhkatriinu"
Michiel Dijkema (Holland)
Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses
10.11.2006
Arvo Volmer
–
–
–
Claudia Damm (Saksamaa)
Michiel Dijkema, Bas Berensen
–
–
Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
"Cyrano de Bergerac"
Mikk Mikiver
Eino Tambergi romantiline ooper 3 vaatuses
04.02.1995
Paul Mägi
–
Ervin Õunapuu
–
Mare Raidma
Maldar-Mikk Kuusk
–
–
Suli Tiilikainen (Cyrano de Bergerac), Mia Huhta (Roxane), Juhan Tralla (Ragueneau), Rando Piho (Kapten Castel-Jaloux)
"Parsifal"
Nicola Raab (Saksamaa)
Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses
25.08.2011
–
–
Robert Innes Hopkins (Suurbritannia)
–
–
David Cunningham (Šotimaa)
–
–
Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
Tõnu Tepandi (President Konstantin Päts), Eero Spriit (Johan Laidoner), Jüri Aarma (Kaarel Eenpalu), Katrin Saukas (Ülekuulaja)
"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Kaupo"
Hanno Kompus
Adolf Vedro ooper 4 vaatuses, 5 pildis
03.09.2032
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Lakmé"
Hanno Kompus
Léo Delibes'i ooper 3 vaatuses
06.11.2030
Raimund Kull
–
Dekoratsioonid Karl Hoerschelmanni eskiiside järgi, Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
ballettmeister Rahel Olbrei
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
Mihkel Koldits
Karl Saksa ja Raul Kelleri ooper, helilooja /arranžeerija Tatjana Kozlova-Jhannes
19.01.2018
Dirigendid: Risto Joost, Kaspar Mänd
–
Maike Lond Malmborg
–
–
–
Oksana Tralla, Karl Saks
–
–
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat"
–
Festival
09.10.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lendav hollandlane"
Pamela Recinella
Richard Wagneri ooper
22.09.2016
Dirigendid: Vello Pähn, Jüri Alpereten, Kaspar Mänd
–
Yannis Thavoris
–
–
–
Daniel Kirspuu
–
–
Pööningtants / Burning Dance
Toomas Edur (kunstiline juht)
Koreograafilised etüüdid pööningul
08.06.2016
–
–
Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
–
–
–
–
–
–
Viiuldaja katusel
Georg Malvius
Jerry Bocki muusikal
03.06.2016
Jüri Alperten, Kaspar Mänd, Lauri Sirp
–
Ellen Cairns (Šotimaa); valguskunstnik Palle Palmé (Rootsi)