Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)
"Coppélia"
Viktorina Krigher [Kriger]
Léo Delibes'i ballett kahes vaatuses
28.09.1922
Arkadius Krull
–
Albert Vahtramäe
–
Grigori Pošedajev (Moskva Suur Teater)
–
–
–
–
"Nimed marmortahvlil"
Hugo Laur
Draama Albert Kivika samanimelise romaani järgi 3 vaatuses (7 pildis)
18.12.1942
–
–
Albert Vahtramäe
–
Liida Ney
–
–
–
–
"Minu poeg - minister"
Paul Pinna
André Mirabeau komöödia neljas vaatuses
16.10.1938
–
–
Albert Vahtramäe
–
Liidia Viidas
–
–
–
–
"Bajadeer"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Imre Kálmáni operett kolmes vaatuses
25.04.1936
Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Lydia Viidas
–
–
–
–
"Cyrano de Bergerac"
Mikk Mikiver
Eino Tambergi romantiline ooper 3 vaatuses
04.02.1995
Paul Mägi
–
Ervin Õunapuu
–
Mare Raidma
Maldar-Mikk Kuusk
–
–
Suli Tiilikainen (Cyrano de Bergerac), Mia Huhta (Roxane), Juhan Tralla (Ragueneau), Rando Piho (Kapten Castel-Jaloux)
"Traviata"
Aleksandr Viner, Udo Väljaots
Giuseppe Verdi ooper
10.03.1962
Kirill Raudsepp
–
Uno Kärbis (dekoratsioonid), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
–
–
Laszlo Palocz (Germont), Marja Eskola (Violetta), Jordan Znamenov (Alfredo), Richard Verreau (Alfredo), Ladislau Konya (Germont), Maria Matyas (Violetta), Vladimir Atlantov (Alfredo), Alfredo Sadel (Alfredo), Gabriella Dery (Violetta)
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"Floriida roosid"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Leo Falli operett 3 vaatuses
02.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Boccaccio"
Hanno Kompus
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
08.10.1929
Raimund Kull
–
Albert Vahtramäe
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Otello"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
28.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Windsori lõbusad naised"
Hanno Kompus
Otto Nicolai koomiline ooper 3 vaatuses 7 pildis
18.03.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Balleti-õhtu": "Divertisment", "Paan võsas"
Rahel Olbrei
Balletiõhtu
10.12.1929
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Mariza"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
03.10.1935
Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
–
–
–
"Lakšmi"
Rahel Olbrei
Ballett Ludolf Nielseni muusikaga 2 pildis
03.04.1937
Raimund Kull
–
Voldemar Haas
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
–
–
–
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"]
Dmitri Arbenin
Modest Mussorgski ooper 9 pildis
21.01.1930
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Natalie Mei
–
–
–
–
Faust
Georg Tugolessov
Charles Gounod' ooper 5 vaatuses, 9 pildis
18.02.1949
Priit nigula
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
–
Natalie Mei
–
–
–
Ivan Netšajev (Faust)
"Üks ainus öö" ["Üksainus öö"]
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.05.1928
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Bajadeer"
Alfred Sällik
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
04.11.1924
Raimund Kull
–
Olga Oboljaninova-Krümmer Albert Vahtramäe skitsede järgi
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Metsaülema tütar"
Alfred Sällik
Georg Jarno operett 3 vaatuses
23.11.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Madame Flirt"
Alfred Sällik
Walter Bromme operett 3 vaatuses
02.10.1926
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Maskiball"
Arnold Vismann [Aarne Viisimaa]
Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses
25.10.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Däämon" ["Deemon"]
Hanno Kompus
Anton Rubinsteini ooper 3 vaatuses
20.05.1924
Artur Kapp
–
Olga Oboljaninova-Krümmer (dekoratsioonid ja kostüümid)