Sündmus
5
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
4
Muusikajuht
1
Dirigent
Kunstnik
Lavakujundus
7
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
3
Koreograaf
6
Liikumisjuht
2
Külalissolistid
"Chikago hertsoginna" ["Chicago hertsoginna"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Emmerich [Imre] Kálmáni operett 2 vaatuses eel- ja järelmänguga 24.01.1929 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
Traviata Aarne Viisimaa Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses, 4 pildis 19.02.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Daam vikerkaarega Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Jean Gilbert'i operett 3 vaatuses, 7 pildis 28.04.1934 Peeter Paul Lüdig Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Kalmuneid" Hanno Kompus Artur Lemba ooper-muistend 5 vaatuses 07.09.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Rahel Olbrei
"Don Juan" ["Don Giovanni"] Hanno Kompus Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 11 pildis 08.01.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
"Näkineid" Dmitri Arbenin Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses 26.02.1929 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Rahel Olbrei
Kuradiratsur Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses 24.11.1932 Juhan Aavik Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Yvette ja ta sõbrad" Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Michael Krauszi operett 3 vaatuses 20.09.1928 Juhan Aavik Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Rahel Olbrei
Elga Hanno Kompus Artur Lemba ooper 3 vaatuses, 5 pildis proloogi ja epiloogiga 15.03.1934 Artur Lemba (külalisena) Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Stambuli roos" Hanno Kompus Leo Falli operett 3 vaatuses 06.04.1922 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Rahel Olbrei (evolutsioonid)
"Valgehobu võõrastemajas" ["Valgehobu võõrastemaja"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Ralph Benatzky operett [laulumäng] 3 vaatuses 09.02.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei, Boris Blinoff [Blinov]
Lõbus lesk Monika Wiesler Franz Lehári operett 3 vaatuses 11.04.2002 Paul Mägi. Dirigent Endel Nõgene, erki Pehk Lavakujundus Liina Keevallik, kostüümid Kustav-Agu Püüman, valguskunstnik Airi Eras Repetiitorid: Tatjana Järvi, Tatjana Laid
"American girl" ["Ameeriklanna"] Alfred Sällik Kurt Zorligi operett 3 vaatuses 23.03.1926 Raimund Kull, Verner Nerep Aleksander Tuurand Daamidel teatri töökojast Olga Oboljaninova Krümmer, härradel A. Sällikul ja A. Lüdigil M. Andreeseni rätsepaärist Robert Rood
"Müüdud mõrsja" Hanno Kompus Bedřich Smetana koomiline ooper 3 vaatuses 14.10.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid) Robert Rood
"Hugenotid" Hanno Kompus Giacomo Meyerbeeri ooper 5 vaatuses 24.02.1924 Raimund Kull Dekoratsioonid Roman Nymani eskiiside järele Albert Vahtram [Vahtramäe], kostüümid Olga Oboljaninova-Krümmer Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Madame Pompadour" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 23.10.1923 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood
Sinimasuur Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 07.02.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Robert Rood
"Orlow" ["Orlov"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Bruno Granichstaedteni operett 3 vaatuses 01.03.1927 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"] Hanno Kompus Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 08.04.1924 Artur Kapp Robert Rood
"Modell" Alfred Sällik Franz von Suppé operett 3 vaatuses 13.01.1927 Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Cloclo" Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 13.12.1924 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood, Lilian Looring
Käsikäes Kaarel Ird Gustav Ernesaksa koomiline ooper 14.03.1955 dirigent Vallo Järvi Aleksander Peek (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümikujundus) Tantsude seade Helmi Tohvelman
Modigliani - neetud kunstnik Toomas Edur Toomas Eduri ballett kahes vaatuses Tauno Aintsi muusikale 11.05.2012 Dirigendid: Risto Joost, Lauri Sirp Lavakujunduse kontseptsioon: Toomas Edur ja Liina Keevallik. Kunstnik: Liina Keevallik. Valguskunstnik: Tiit Urvik Toomas Edur
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur