"Kolmeneitsi maja" ["Kolme neitsi maja"]
Hanno Kompus
Alfred Maria Willneri, Heinz Reicherti laulumäng 3 vaatuses
08.11.1928
Raimund Kull
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
"Maskiball"
Arnold Vismann [Aarne Viisimaa]
Giuseppe Verdi ooper kolmes vaatuses
25.10.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Vikerlased"
Hanno Kompus
Evald Aava ooper 3 vaatuses
08.09.1928
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Yvette ja ta sõbrad"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Michael Krauszi operett 3 vaatuses
20.09.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
"Elina surm"
Väinö Sola (Soome)
Oskar Merikanto ooper 4 vaatuses
22.11.1927
Juhan Aavik
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Ilus Helena"
Paul Pinna
Jacques Offenbachi operett 3 vaatuses
08.12.1927
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Lohengrin"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper 3 vaatuses
27.09.1927
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Manon"
Hanno Kompus
Jules Massenet' ooper 5 pildis
22.03.1928
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Roheline flööt"
Rahel Olbrei
Ballettpantomiim 10 pildis
08.05.1928
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Romeo ja Julia" ["Roméo et Juliette"]
Hanno Kompus
Charles Gounod' ooper 5 vaatuses
24.01.1928
Raimund Kull
–
Albert Vahtram [Vahtramäe]
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Rahel Olbrei
–
–
"Üks ainus öö" ["Üksainus öö"]
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.05.1928
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
–
–
"Kollane jakk"
Alfred Sällik
Franz Lehari operett 3 vaatuses
10.12.1925
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Boris Godunov" ["Boriss Godunov"]
Dmitri Arbenin
Modest Mussorgski ooper 9 pildis
21.01.1930
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Natalie Mei
–
–
–
–
"Suveöö unenägu"
Ants Lauter
William Shakespeare'i komöödia 3 vaatuses
17.09.1937
Peeter Paul Lüdig
–
Voldemar Haas
–
Natalie Mei
–
Boris Blinoff
–
–
Faust
Georg Tugolessov
Charles Gounod' ooper 5 vaatuses, 9 pildis
18.02.1949
Priit nigula
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümid)
–
Natalie Mei
–
–
–
Ivan Netšajev (Faust)
"Veenus siidis"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.12.1934
Verner Nerep
–
–
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
Rahel Olbrei
–
Marina Mikk-Murakin (Vürstinna Jadja Milevska-Paoltay), Ritva Aro (Vürstinna), Thure Bahne (Vürstinna)
"Lakšmi"
Rahel Olbrei
Ballett Ludolf Nielseni muusikaga 2 pildis
03.04.1937
Raimund Kull
–
Voldemar Haas
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
–
–
–
"Mariza"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
03.10.1935
Verner Nerep
–
Aleksander Tuurand
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
–
–
–
"Balleti-õhtu": "Divertisment", "Paan võsas"
Rahel Olbrei
Balletiõhtu
10.12.1929
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Boccaccio"
Hanno Kompus
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
08.10.1929
Raimund Kull
–
Albert Vahtramäe
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Floriida roosid"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Leo Falli operett 3 vaatuses
02.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Otello"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
28.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Windsori lõbusad naised"
Hanno Kompus
Otto Nicolai koomiline ooper 3 vaatuses 7 pildis
18.03.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"Traviata"
Aleksandr Viner
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1950
Kirill Raudsepp
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
Anna Ekston
–
Irina Maslennikova (Violetta), Aino Seep (Violetta), Endel Ani (Alfredo), Marja Eskola (Violetta), Aleksei Maslennikov (Alfredo), Helju Koppa (Violetta), Liljana Bareva (Violetta), N. Guselnikova (Violetta), Jordan Znamenev (Alfredo)