Jacques Offenbachi fantastiline ooper 3 vaatuses proloogi ja epiloogiga
17.01.1988
Paul Mägi
Jüri Alperten
Tõnu Virve
–
–
–
–
–
Jukka Salminen (Hoffmann)
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Boriss Godunov"
Neeme Kuningas
Mussorgski ooper
27.04.2001
Paul Mägi
Jüri Alperten, Aivo Väälja
–
Anna Kontek (Soome)
Marina Sokolova (Venemaa), Anna Konterk (Soome)
Philippe Mombellet (Prantsusmaa)
–
–
Julia Botvina (Fjodor), Maila Plooman (Fjodor), Katrin Pintsaar (Ksenja), Jan Oja (Grigori/Jurodivõi), Jekaterina Gubanova (Marina Mniszek), Carmen Puis (kõrtsiperenaine), Juhan Tralla (Jurodivõi), Märt Jakobson (Pristav kõrtsis)
"Don Giovanni" ehk "Karistatud patune"
Neeme Kuningas
Wolfgang Amadeus Mozarti ooper 2 vaatuses
03.06.1999
Eri Klas
Jüri Alperten, Olari Elts, Aivo Välja
–
Anna Kontek (Soome)
Anna Kontek (Soome)
Esko Suhonen (Soome)
–
–
Aleksandrs Antonenko (don Ottavia), Irena Zelenkauskaite (donna Elvira), Taimo Toomast (don Giovanni), Kristjan Mõisnik (Leporello), Mihhail Kolelišvili (Leporello), Laimonas Pautienius (don Giovanni), Asta Krikšciunaite (donna Elvira)
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Sugar"
Neeme Kuningas
Jule Styne' muusikal
25.03.2000
Elmo Tiisvald
Norman Illis Reintamm
Liina Keevallik (dekoratsioonid), Iir Hermeliin (kostüümid), Airi Eras (valguskunstnik)
Liikumisjuht George Gessler (Ungari), balleti repetiitorid: Berta Krumm, Tatjana Kilgas [Järvi]
–
–
"Parsifal"
Nicola Raab (Saksamaa)
Richard Wagneri lavamüsteerium kolmes vaatuses
25.08.2011
–
–
Robert Innes Hopkins (Suurbritannia)
–
–
David Cunningham (Šotimaa)
–
–
Richard Decker (Parsifal), Roman Sadnik (Parsifal), Manfred Hemm (Gurnemanz), Richard Wiegold (Gurnemanz), Magdalena Anna Hofmann (Kundry), Irmgard Vilsmaier (Kundry), Eike Wilm Schulte (Amfortas), Martin Winkler (Klingsor), Koit Soasepp (Titurel)
Giselle
Niina Ulanova
Adami ballett 2 vaatuses
15.09.1966
Vallo Järvi
–
Fritz Matt (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Jean Coralli, Jules Perrot' ja Marius Petipa koreograafia
–
–
Giselle
Nikita Dolgušin
Adolphe Adami ballett 2 vaatuses
17.10.1988
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Enne öö saabumist
Nils Christe
Lühiballett
29.04.2008
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Hamlet
Oksana Titova
Kaasaegse tantsu etendus
29.04.2007
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Väike prints
Oksana Titova
Oksana Titova tantsulavastus sarja PööningTants raames
02.06.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Sülfiid
Oleg Vinogradov
Romantiline ballett 2 vaatuses
25.12.1982
–
–
–
–
–
–
–
–
Galina Mezentseva, Jevgeni Neff, Vladimir Petrunin (James), Jonas Katakinas (James), Robert Luter (dirigent)
Lakmé
Ott Raukas
Léo Delibes'i ooper 3 vaatuses
15.09.1951
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lendav hollandlane"
Pamela Recinella
Richard Wagneri ooper
22.09.2016
Dirigendid: Vello Pähn, Jüri Alpereten, Kaspar Mänd
–
Yannis Thavoris
–
–
–
Daniel Kirspuu
–
–
Rose-Marie
Paul Mägi
Rudolf Frimli, Herbert Stotharti operett 4 vaatuses, 10 pildis
14.05.1950
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Trembita
Paul Mägi
Juri Miljutini operett 3 vaatuses, 4 pildis
03.12.1950
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Öö Veneetsias
Paul Mägi
Johann Straussi operett 3 vaatuses
13.10.1951
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Sinu kõrval
Paul Mägi
Viktor Tipoti muusikaline komöödia 3 vaatuses, 5 pildis
25.05.1952
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lõbus lesk"
Paul Mägi
FranzLehàri operett 3 vaatuses
15.11.1955
–
Priit Nigula
–
–
–
–
–
–
Ion Dacian (Danilo)
"Tütarlaps kuldsest läänist"
Paul Mägi
Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses
02.11.1963
–
Vallo Järvi
–
–
Leida Klaus
–
–
–
Karlis Žarins (Dick Johnson)
"Jevgeni Onegin"
Paul Mägi
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
16.04.1966
–
Vallo Järvi
–
–
Dekoratsioonid ja kostüümid: Eldor Renter
–
–
–
Jevgeni Kibkalo (Onegin), Tamara Milaškina (Tatjana), Tamara Sorokina (Tatjana), Aleksei Maslennikov (Lenski), Aleksei Bolšakov (Onegin), Wladyslaw Malczewski (Onegin), Teodora Lucaciu (Tatjana), Radmila Bakoćević (Tatjana)