"Äpardunud pulmaöö"
Paul Pinna
Sõnalavastus
07.12.1928
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Hurraa - poiss"
Paul Pinna
Sõnalavastus
04.05.1928
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Roxy ja tema imemeeskond"
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
17.02.1940
Verner Nerep, Tiiu Targama
–
–
–
Silvia Leitu
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
–
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
26.10.1920
August Topman
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Geisha ehk Juhtumine ühes Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Paul Pinna
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
02.04.1908
Otto Hermann
–
–
Jaan Metua
–
–
Marta Kampfe
–
–
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.01.1914
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
17.09.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Veenus siidis"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.12.1934
Verner Nerep
–
–
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
Rahel Olbrei
–
Marina Mikk-Murakin (Vürstinna Jadja Milevska-Paoltay), Ritva Aro (Vürstinna), Thure Bahne (Vürstinna)
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
Hanno Kompus
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
08.04.1924
Artur Kapp
–
–
–
–
–
Robert Rood
–
–
"Modell"
Alfred Sällik
Franz von Suppé operett 3 vaatuses
13.01.1927
–
–
–
Aleksander Tuurand
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
Robert Rood
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Juulia" ["Julia"]
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
01.10.1938
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
–
–
–
Lydia Viidas
–
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
–
–
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
–
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
25.11.1919
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Veera Berting
–
–
"Lahutatud naine"
Paul Pinna
Leo Falli operett 3 vaatuses
20.04.1917
Raimund Kull [?]
–
–
–
–
–
–
Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Kollane jakk"
Alfred Sällik
Franz Lehari operett 3 vaatuses
10.12.1925
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Maskiball"
Paul Mägi
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
26.03.1961
Vallo Järvi
–
–
Eldor Renter
Eldor Renter
–
–
Senta Ots
Andrzei Hiolski (Réne), Jordan Znamenev (Gustav III), Ladislau Konya (Réne), Christiane Castelli (Amelia), Wladyslaw Malczewski (Réne), Gré Brouwenstijn (Amelia)
"Sinjoor Bruschino ehk Poeg juhuse tahtel"
Liis Kolle
Gioacchino Rossini muusikaline farss
11.06.2004
Aivo Välja
–
–
Liina Keevallik
Reili Evart
Airi Eras
–
Tatjana Järvi
Andrus Kirss (Bruschino)