Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös
19.01.2018
–
Kaspar Mänd
–
–
–
–
–
–
–
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
"Krahv Luxemburg"
Thomas Mika
Franz Lehari operett
24.01.2020
–
Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost
Thomas Mika
–
–
Steen Bjarke
Hedi Pundonen
–
–
"Anna Karenina"
Marina Kesler
Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale
01.09.2020
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
–
"Ravel:Ravel"
Mart Kampus, Renate Keerd
Ooper, ballett
18.06.2021
Arvo Volmer
Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn
Liina Keevallik, Renate Keerd
–
–
Siim Reispass
Renate Keerd
–
–
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
"Barbara von Tisenhusen"
Arne Mikk
Eduard Tubina ooper 3 vaatuses, 9 pildis
22.06.1990
–
Peeter Lilje, Arvo Volmer
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Ahti Männik (Jürgen), Jassi Zahharov (Jürgen)
"Eesti pidu"
Marko Matvere
Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga
15.02.2018
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald
Kristel Linnutaja
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
Ain Anger
"Kratt"
Mai Murdmaa
Eduard Tubina ballett 2 vaatuses 3 pildis
08.10.1999
Paul Mägi
Endel Nõgene, Aivo Välja, Arvo Volmer
Mai Murdmaa, Jane Kaas
–
–
Airi Eras
Mai Murdmaa
–
Aivar Kallaste (Kratt)
"Cyrano de Bergerac"
Neeme Kuningas
Eino Tambergi romantiline ooper 3 vaatuses epiloogiga
25.05.2005
–
–
–
–
–
–
–
–
Alfia Kamalova (Roxane)
Näkineid
Aleksandr Viner
Aleksandr Dargomõžki ooper 4 vaatuses, 6 pildis
05.12.1949
Priit Nigula
–
Aleksander Peek (lavakujundus), Maria Krull (kostüümid)
–
–
–
–
–
Alkeksandr Baturin (Mölder)
"Käsikivi kosmosest"
Garmen Tabor
Olav Ehala ja Leelo Tungla muusikaline lastelavastus
23.07.2010
–
–
–
–
–
–
–
–
Anneliis Kits (Siri), Tuuli Rand (Siri), Ilja Massalov (Priidu), Kristo Ukanis (Priidu), Kadri-Liis Kukk (Piret), Marta Paklar (Piret), Maarja Aarma (Laura), Ingrid Rabi (Laura), Kaarel Kukk (Peeter), Ivo Rosenberg (Peeter), Lili Kirikal (Vaeslaps)
Padaemand
Hanno Kompus
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses, 7 pildis
20.01.1934
–
–
–
–
–
–
–
–
Antanina Dambrauskaite (Liisa)
"Montmartre'i kannike"
Sulev Nõmmik
Imre Kàlmàni operett 3 vaatuses
26.11.1983
Vallo Järvi
Jüri Alperten
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Astra Kreslina (Violetta), Juris Bevalds (Raoul), Mihhail Solovjov (Raoul), Igor Svetlov (Henri), Nikolai Boćkun (Florimond), Albina Kožikova (Ninon), Alfred Ozerov (minister), Vilhelms Ruško (kohtupritsav)
"Giselle"
Alla Šelest (Leningrad), Rafail Vagabov (Leningrad)
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
23.05.1975
–
Vallo Järvi
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
–
–
Astrid Strüwer (Giselle), Jekaterine Maksimova (Giselle), Maris Liepa (Krahv Albert), Manola Acensio (Giselle), Hans Mayster (Albert), Lilla Partay (Giselle), Imre Dosza (Prints Albert), Margherita Parilla (Giselle), Salvatore Capozzi (Prints Albert)