6
Sündmus
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
8
Dirigent
7
Kunstnik
2
Lavakujundus
3
Kostüümikunstnik
5
Valguskunstnik
Koreograaf
4
Liikumisjuht
1
Külalissolistid
"West Side Story" Georg Malvius (Rootsi) Leonard Bernsteini muusikal 24.05.2019 Lauri Sirp, Jüri Alperten, Kaspar Mänd Ellen Cairns (Šotimaa) Palle Palmé (Rootsi) Adrienne Åbjörn (Rootsi) Rein Oja (Eesti Draamateater)
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Kolme neitsi maja" ehk "Vaikselt anuvad mu laulud" Arne Mikk Kammeroperett (laulumäng) 2 vaatuses 12.11.2005 Aivo Välja Kustav-Agu Püüman Andres Pajumäe Marina Kesler
"Lucia di Lammermoor" Arne Mikk Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses 30.12.1984 Eri Klas Paul Mägi Eldor Renter Mait Agu
"Lahutatud naine" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 20.04.1917 Raimund Kull [?] Erika Tetzki, August Michelson [Mihklisoo]
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)
"Krahv Luxemburg" Thomas Mika Franz Lehari operett 24.01.2020 Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost Thomas Mika Steen Bjarke Hedi Pundonen
"Ravel:Ravel" Mart Kampus, Renate Keerd Ooper, ballett 18.06.2021 Arvo Volmer Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Liina Keevallik, Renate Keerd Siim Reispass Renate Keerd
"Tsaari mõrsja" Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper) Nikolai Rimski-Korsakovi ooper 25.01.2019 Jüri Alperten, Kaspar Mänd Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera) Ritšard Bukin Marina Kesler
"Anna Karenina" Marina Kesler Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale 01.09.2020 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Reili Evart Rasmus Rembel Marina Kesler
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel
"Linnukaupleja" Marko Matvere Carl Zelleri operett 26.05.2017 Lauri Sirp Kristi Leppik Margus Vaigur (Pärnu Endla) Marina Kesler
"Sipsik ja vana aja asjad" Kati Kivitar Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel 16.11.2016 Helikujundus: Raido Linkmann (NO99) Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso Malle Valli
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
"1001 öö" ["1001 ööd"] Alfred Sällik Johann Straussi fantastiline operett 01.02.1921 August Topman Eduard Poland Eugenia Litvinova
"Aida" Karl Noorlein [Jungholz] Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses 01.02.1923 Artur Kapp Albert Vahtramäe
"Aken orkestrimaailma" Mart Mikk Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga 08.04.2018 Toomas Edur
"Alpi roos" Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 25.10.1921 Raimund Kull Albert Vahtramäe
"Ameerika Kristus" Hugo Laur Komöödia neljas vaatuses 10.03.1926 Albert Vahtramäe
"Andres ja Pearu" Ants Lauter Sõnalavastus 18.02.1938 Voldemar Haas
"Äpardunud pulmaöö" Paul Pinna Sõnalavastus 07.12.1928
"Armas Augustin" Paul Pinna Leo Falli operett 3 vaatuses 12.09.1912 Raimund Kull
"Armas Augustin" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 20.01.1920 Raimund Kull
"Arthur ja Anna" Theodor Altermann Sõnalavastus 25.08.2013