7
Sündmus
Lavastaja
Žanr
5
Aeg/Esietendus
8
Muusikajuht
Dirigent
9
Kunstnik
3
Lavakujundus
4
Kostüümikunstnik
Valguskunstnik
2
Koreograaf
6
Liikumisjuht
1
Külalissolistid
Eesti teatri aastaauhindade gala 2015 27.03.2015
SEB publikupreemiate üleandmine 29.03.2015
Harjumaa teatripreemia 2015 01.04.2015
Suur Tšaikovski Festival 15.04.2015
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala 03.05.2015
Cardillac Vilppu Kiljunen Paul Hindemithi ooper 14.05.2015
Tallinna Balletikooli gala ballett 31.05.2015
Vana Tallinn Gala Galakontsert 29.08.2015
Teatrilaat 2015 04.09.2015
Kratt Marina Kesler Eduard Tubina ballett 18.09.2015
Karlsson katuselt Ain Mäeots T. Aintsi muusikal 06.11.2015 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Iir Hermeliin
Arabella Richard Straussi ooperi kontsertettekanne 18.11.2015
Aida Tobias Kratzer Giuseppe Verdi ooper 22.01.2016 Vello Pähn, Jüri Alperten, Risto Joost Rainer Sellmaier, Priidu Adlas (valguskunstnik)
Aastapidu Marko Matvere Gustav von Moseri naljamäng 17.02.2016
“Kuldne klassika: Tšaikovski” sümfooniakontsert 20.02.2016 Vello Pähn (dirigent)
Luikede järv Toomas Edur Pjotr Tšaikovski ballett 15.04.2016 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd Thomas Mika (Saksamaa)
Pööningtants / Burning Dance Toomas Edur (kunstiline juht) Koreograafilised etüüdid pööningul 08.06.2016 Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat" Festival 09.10.2016
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas Külalisesinemised 14.10.2016 Vello Pähn
"Sipsik ja vana aja asjad" Kati Kivitar Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel 16.11.2016 Helikujundus: Raido Linkmann (NO99) Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso Malle Valli
"Giselle" Mary Skeaping Adolphe Adami ballett 2 vaatuses 07.04.2017 Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa) David Richardson (Inglismaa)
"Tramm nimega Iha" Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia) Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel 04.11.2017 Kaspar Mänd, Lauri Sirp Niki Turner (Suurbritannia) Tim Mitchell (Suurbritannia)
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood" Uku Uusberg (Eesti Draamateater) Muusikalavastus 14.12.2017 Hirvo Surva Kaspar Jancis Ritšard Bukin Märt Agu
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas" MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös 19.01.2018 Kaspar Mänd
"Katariina I" Toomas Edur Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale 15.03.2018 Jüri Alperten, Vello Pähn Liina Keevallik Rasmus Rembel