"Hallo, Dolly!"
Ingo Normet
Muusikal 2 vaatuses
10.03.1996
Erki Pehk
Elmo Tiisvald
Mare Raidma
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
Laine Mägi
–
Tõnu Tepandi (Vandergelder), Tõnno Linnas (Barnaby), Angelina Semjonova (Irene Molloy), Liisa Aibel (Minnie)
"Nabucco"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
27.09.1996
Paul Mägi
Jüri Alperten, Carlos Spierer (Saksamaa, Rootsi), Normunds Vaicis (Läti), Martynas Staškus (Leedu), Mihkel Kütson
Eldor Renter
–
–
Maldar-Mikk Kuusk
–
–
Johannes von Duisburg (Nabucco), Galia Gortcheva (Abigaille), Sigute Stonyté (Abigaille), Cynthia Makris (Abigaille), Irena Milkevićiute (Abigaille), Sofija Jonaityté (Abigaille), Jonas Valuckas (Ismaele), Eugenijus Vasilevskis (Nabucco)
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
"Linnukaupleja"
Marko Matvere
Carl Zelleri operett
26.05.2017
Lauri Sirp
Kaspar Mänd, Vello Pähn
Kristi Leppik
–
–
Margus Vaigur (Endla Teater)
Marina Kesler
–
Reigo Tamm (Teater Vanemuine), Argo Aadli (Tallinna Linnateater), Terje Pennie (Ugala Teater)
"Pilvede värvid"
Roman Baskin
Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel
22.09.2017
–
Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Ervin Õunapuu
–
Anu Lensment
Margus Vaigur (Endla Teater)
–
–
–
"Linnukaupleja"
Marko Matvere
Carl Zelleri operett
26.05.2017
–
Lauri Sirp
Kristi Leppik
–
–
Margus Vaigur (Pärnu Endla)
Marina Kesler
–
–
"Tšaikovski meistriteosed"
Viki Psihoyos, Viesturs Jansons
Kaks lühiballetti
20.11.2020
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd
Karinska,
–
Marja-Liisa Pihlak
Mark Stanley, Rasmus Rembel
George Balanchine, Mai Murdmaa
–
–
"Tuhkatriinu"
Michiel Dijkema (Holland)
Gioacchino Rossini koomiline ooper kahes vaatuses
10.11.2006
Arvo Volmer
–
–
–
Claudia Damm (Saksamaa)
Michiel Dijkema, Bas Berensen
–
–
Teele Jõks (Angelina, Tisbe), Annely Peebo (Angelina), Annaliisa Pillak (Angelina), Kestutis Alcauskis (don Ramiro), Juhan Tralla (don Ramiro), Taavi Tampuu (Dandini), Jouni Kokora (don Magnifico)
"Maskiball"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
13.02.2009
Arvo Volmer
Eri Klas, Jüri Alperten, Mihhail Gerts
Ralf Forsström (Soome)
–
–
Neeme Jõe
Oksana Titova [Tralla]
–
Senol Talinli (Kuningas), Merle Silmato (Ulrica), Taavi Tampuu (Silvano)
"Puritaanid"
–
Bellini ooperi kontsertettekanne
16.03.2007
–
Manlio Benzi (Itaalia)
–
–
–
Neeme Jõe
–
–
Mario Zeffiri, Bernarda Bobro
"Wilhelm Tell"
–
Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga
12.12.2008
–
Arvo Volmer
–
–
–
Neeme Jõe
–
–
Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
Rigoletto
Neeme Kuningas
Giuseppe Verdi ooper
09.11.2007
Arvo Volmer
Arvo Volmer, Jüri Alperten, Erki Pehk, Lauri Sirp
Kustav-Agu Püüman
–
–
Neeme Jõe
–
–
Hannu Niemelä (Rigoletto), Bernarda Bobro (Gilda), Kädy Plaas (Gilda), Irina Dubrovskaja (Gilda), Kristine Gailite (Gilda), Sirkka Lampimäki (Gilda), Rosanna Savoia (Gilda), Rame Lahaj (Mantua hertsog), Dmyto Popov (Mantua hertsog),
"Anna Karenina"
Marina Kesler
Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale
01.09.2020
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
–
"Eesti pidu"
Marko Matvere
Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga
15.02.2018
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald
Kristel Linnutaja
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
Ain Anger
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pähklipureja
Gyula Harangozó
Ballett
03.12.2023
Kaspar Mänd
Risto Joost, Mikk Murdvee
Kentaur
–
Rita Velich
Rasmus Rembel
–
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
Idomeneo
Veiko Tubin
Kontsertlavastus
27.08.2021
–
Risto Joost
Reili Evart
–
–
Ritśard Bukin
Mehis Saaber
–
Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
"Ravel:Ravel"
Mart Kampus, Renate Keerd
Ooper, ballett
18.06.2021
Arvo Volmer
Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn
Liina Keevallik, Renate Keerd
–
–
Siim Reispass
Renate Keerd
–
–
"Krahv Luxemburg"
Thomas Mika
Franz Lehari operett
24.01.2020
–
Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost
Thomas Mika
–
–
Steen Bjarke
Hedi Pundonen
–
–