Alla Šelest (Leningrad), Rafail Vagabov (Leningrad)
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
23.05.1975
–
Vallo Järvi
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
–
–
Astrid Strüwer (Giselle), Jekaterine Maksimova (Giselle), Maris Liepa (Krahv Albert), Manola Acensio (Giselle), Hans Mayster (Albert), Lilla Partay (Giselle), Imre Dosza (Prints Albert), Margherita Parilla (Giselle), Salvatore Capozzi (Prints Albert)
"Antonius ja Kleopatra"
Igor Tšernõšov (Venemaa)
Eduard Lazarevi ballett 3 vaatuses
17.11.1975
–
Vallo Järvi
Enar Stenberg (Moskva)
–
–
–
–
–
Vassili Ostrovski (Antonius)
"Figaro pulm"
Arne Mikk
Wolfgang Amadeus Mozarti koomiline ooper
15.05.1976
–
Vallo Järvi
Lembit Roosa
–
–
–
–
–
–
"Maailma loomine"
Natalia Kassatkina, Vladimir Vassiljov
Andre Petrovi ballett 3 vaatuses
16.10.1976
–
Vallo Järvi
Kustav-Agu Püüman
–
–
–
–
–
–
"Jevgeni Onegin"
Paul Mägi
Pjotr Tšaikovski lüürilised stseenid 3 vaatuses
25.05.1972
–
Vallo Järvi, Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Galina Kalinina (Tatjana), Larissa Ševtsenko (Tatjana), Aleksandr Nenadovski (Onegin), Vladimir Atlantov (Lenski), Makvala Kasrašvili (Tatjana), Erszebet Hazy (Tatjana), Külliki Nuut (Tatjana), Solveig Raja (Tatjana), Sirje Villems (Olga)
"Roosikavaler"
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
07.11.2012
–
Vello Pähn
–
–
–
Anton Kulagin
–
–
Johanni van Oostrum (Vürstinna Marie), Michaela Selinger (Octavian), Manfred Hemm (Parun Ochs von Lerchenau), Valentina Farcas (Sophie)
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas
–
Külalisesinemised
14.10.2016
–
Vello Pähn
–
–
–
–
–
–
–
"Jevgeni Onegin"
Neeme Kuningas
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
21.03.1986
–
Vello Pähn, Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Vladimir Okun (Onegin), Kioko Hirata (Tatjana), Samsons Izjumovs (Onegin), Larissa Ševtšenko (Tatjana), Valeri Lebed (Onegin), Anatoli Duda (Lenski), Vladimir Tšernov (Onegin), Jorma Hynninen (Onegin), Janis Sprogis (Lenski), Solveig Raja (Tatjana)
Onegin
John Cranko (koreograaf-lavastaja), Jane Bourne (lavale seadnud)
John Cranko ballett Aleksandr Puškini ainetel
19.03.2015
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Thomas Mika (Saksamaa). Valguskunstnik: Steen Bjarke (Taani)
–
–
–
John Cranko
–
–
"Eesti pidu"
Marko Matvere
Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga
15.02.2018
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald
Kristel Linnutaja
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
Ain Anger
"Giselle"
Mary Skeaping
Adolphe Adami ballett 2 vaatuses
07.04.2017
–
Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa)
–
–
David Richardson (Inglismaa)
–
–
–
"Pilvede värvid"
Roman Baskin
Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel
22.09.2017
–
Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Ervin Õunapuu
–
Anu Lensment
Margus Vaigur (Endla Teater)
–
–
–
"Preili"
Ants Lauter
Komöödia kolmes vaatuses
29.03.1936
–
–
Aleksander Tuurand
–
Arne Mõtus
–
–
–
–
"Jevgeni Onegin"
Paul Mägi
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
16.04.1966
–
Vallo Järvi
–
–
Dekoratsioonid ja kostüümid: Eldor Renter
–
–
–
Jevgeni Kibkalo (Onegin), Tamara Milaškina (Tatjana), Tamara Sorokina (Tatjana), Aleksei Maslennikov (Lenski), Aleksei Bolšakov (Onegin), Wladyslaw Malczewski (Onegin), Teodora Lucaciu (Tatjana), Radmila Bakoćević (Tatjana)
"Tasuleegid"
Paul Mägi
Ooper 3 vaatuses, 6 pildis
22.07.1956
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter
–
Eldor Renter
–
–
–
Endel Ani (Neeme), Lehte Mark (Saima), Evald Tordik (Mehis)
"Madama Butterfly"
Neeme Kuningas
Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses
23.10.1991
–
Peeter Lilje, Vello Pähn, Manlio Benzi (Itaalia)
Jaak Vaus
–
Ivo Nikkolo
–
–
–
Chieko Okabe (Butterfly), Pauletta de Vaughn (Butterfly), Irena Milkevićiute (Butterfly), Marina Meštšerjakova (Butterfly), Katja Trebeleva (Butterfly), Marjatta Airas (Butterfly), Jukka Salminen (Pinkerton), Solveig Raja (Butterfly)