Chieko Okabe (Butterfly), Pauletta de Vaughn (Butterfly), Irena Milkevićiute (Butterfly), Marina Meštšerjakova (Butterfly), Katja Trebeleva (Butterfly), Marjatta Airas (Butterfly), Jukka Salminen (Pinkerton), Solveig Raja (Butterfly)
"Tasuleegid"
Paul Mägi
Ooper 3 vaatuses, 6 pildis
22.07.1956
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter
–
Eldor Renter
–
–
–
Endel Ani (Neeme), Lehte Mark (Saima), Evald Tordik (Mehis)
"Jevgeni Onegin"
Paul Mägi
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
16.04.1966
–
Vallo Järvi
–
–
Dekoratsioonid ja kostüümid: Eldor Renter
–
–
–
Jevgeni Kibkalo (Onegin), Tamara Milaškina (Tatjana), Tamara Sorokina (Tatjana), Aleksei Maslennikov (Lenski), Aleksei Bolšakov (Onegin), Wladyslaw Malczewski (Onegin), Teodora Lucaciu (Tatjana), Radmila Bakoćević (Tatjana)
"Preili"
Ants Lauter
Komöödia kolmes vaatuses
29.03.1936
–
–
Aleksander Tuurand
–
Arne Mõtus
–
–
–
–
"Pilvede värvid"
Roman Baskin
Rasmus Puuri ooper Jaan Kruusvalli samanimelise näidendi ainetel
22.09.2017
–
Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Ervin Õunapuu
–
Anu Lensment
Margus Vaigur (Endla Teater)
–
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
Idomeneo
Veiko Tubin
Kontsertlavastus
27.08.2021
–
Risto Joost
Reili Evart
–
–
Ritśard Bukin
Mehis Saaber
–
Juhan Tralla, Elena Brazhnyk
"Anna Karenina"
Marina Kesler
Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale
01.09.2020
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
–
"Krahv Luxemburg"
Thomas Mika
Franz Lehari operett
24.01.2020
–
Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost
Thomas Mika
–
–
Steen Bjarke
Hedi Pundonen
–
–
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Eesti pidu"
Marko Matvere
Kontsertlavastus kahes vaatuses tantsu, sooja söögi ja kange joogiga
15.02.2018
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Lauri Sirp, Kaspar Mänd, Elmo Tiisvald
Kristel Linnutaja
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
Ain Anger
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös