"I Capuleti e i Montecchi"
–
Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne
11.11.2010
–
Risto Joost
–
–
–
–
–
–
Irina Dubrovskaja (Giulietta), Annely Peebo (Romeo)
"Mare ja ta poeg"
–
Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus
10.09.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Talupoja au
–
Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne
22.05.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Poliuto
–
Gaetano Donizetti ooper
11.12.2009
–
–
–
–
–
–
–
–
Otoniel Gonzaga (Poliuto), Marina Saguts (Paolina)
"Simon Boccanegra"
–
Giuseppe Verdi ooperi kontsertettekanne
15.03.2008
Arvo Volmer
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Raimo Laukka, Oksana Dyka, Badri Maisuradze
Simson ja Delila
–
Camille Saint-Saënsi ooper 3 vaatuses, 5 pildis
29.10.2005
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Roman Muravitski, Marianna Tarassova, Laimonas Pautenius,
"Tsaari mõrsja"
–
Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper
10.02.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
"Anna Bolena"
–
Donizetti ooperi kontsertettekanne
12.11.2016
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Pärlipüüdjad"
–
Georges Bizet' ooperi kolmes vaatuses kontsertettekanne
15.04.2010
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Virginia Wagner (Léila), Ray M. Wade (Nadir)
"Norma"
–
Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne
11.02.2012
–
Alberto Hold-Garrido (Hispaania)
–
–
–
–
–
–
Virginia Wagner (Norma), Kaludi Kaludow (Pollione)
"Roxy ja tema imemeeskond"
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
17.02.1940
Verner Nerep, Tiiu Targama
–
–
–
Silvia Leitu
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
–
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
26.10.1920
August Topman
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.01.1914
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
17.09.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Veenus siidis"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
15.12.1934
Verner Nerep
–
–
–
Nat. Mey [Natalie Mei]
–
Rahel Olbrei
–
Marina Mikk-Murakin (Vürstinna Jadja Milevska-Paoltay), Ritva Aro (Vürstinna), Thure Bahne (Vürstinna)
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
Hanno Kompus
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
08.04.1924
Artur Kapp
–
–
–
–
–
Robert Rood
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Juulia" ["Julia"]
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
01.10.1938
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
–
–
–
Lydia Viidas
–
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
–
–
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
–
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
25.11.1919
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Veera Berting
–
–