Cardillac
Vilppu Kiljunen
Paul Hindemithi ooper
14.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Tallinna Balletikooli gala
–
ballett
31.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Vana Tallinn Gala
–
Galakontsert
29.08.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2015
–
–
04.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Kratt
Marina Kesler
Eduard Tubina ballett
18.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Arabella
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
18.11.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Aastapidu
Marko Matvere
Gustav von Moseri naljamäng
17.02.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
“Kuldne klassika: Tšaikovski”
–
sümfooniakontsert
20.02.2016
Vello Pähn (dirigent)
–
–
–
–
–
–
–
–
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat"
–
Festival
09.10.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Rahvusooper Estonia Moskvas Helikon-Operas
–
Külalisesinemised
14.10.2016
–
Vello Pähn
–
–
–
–
–
–
–
"Eesti ajalugu. Ehmatusest sündinud rahvas"
–
MIMi ooper Rahvusooper Estonia ja Kanuti Gildi SAALi koostöös
19.01.2018
–
Kaspar Mänd
–
–
–
–
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2021
–
–
05.09.2021
–
Arvo Volmer, Vello Pähn, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Jaan Ots
–
–
–
–
–
–
–
"Roxy ja tema imemeeskond"
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
17.02.1940
Verner Nerep, Tiiu Targama
–
–
–
Silvia Leitu
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
Alfred Sällik
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
26.10.1920
August Topman
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
17.09.1913
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
Paul Pinna
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.01.1914
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
Hanno Kompus
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
08.04.1924
Artur Kapp
–
–
–
–
–
Robert Rood
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Juulia" ["Julia"]
Agu Lüüdik
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
01.10.1938
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
–
–
–
Lydia Viidas
–
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
–
–
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
–
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
25.11.1919
Raimund Kull
–
–
–
–
–
Veera Berting
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Halka"
Franciszek Freszel
Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses
13.02.1937
Raimund Kull
–
–
Albert Vahtram
Karin Siim-Juse
–
–
–
–