|
"Wilhelm Tell"
|
–
|
Gioacchino Rossini ooper kahe vaheajaga
|
12.12.2008
|
–
|
Arvo Volmer
|
–
|
–
|
–
|
Neeme Jõe
|
–
|
–
|
Mario Zeffiri (Arnold Melcthal)
|
|
"Puritaanid"
|
–
|
Bellini ooperi kontsertettekanne
|
16.03.2007
|
–
|
Manlio Benzi (Itaalia)
|
–
|
–
|
–
|
Neeme Jõe
|
–
|
–
|
Mario Zeffiri, Bernarda Bobro
|
|
Talupoja au
|
–
|
Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne
|
22.05.2004
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
|
|
Poliuto
|
–
|
Gaetano Donizetti ooper
|
11.12.2009
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Otoniel Gonzaga (Poliuto), Marina Saguts (Paolina)
|
|
"Simon Boccanegra"
|
–
|
Giuseppe Verdi ooperi kontsertettekanne
|
15.03.2008
|
Arvo Volmer
|
Arvo Volmer
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Raimo Laukka, Oksana Dyka, Badri Maisuradze
|
|
Simson ja Delila
|
–
|
Camille Saint-Saënsi ooper 3 vaatuses, 5 pildis
|
29.10.2005
|
–
|
Arvo Volmer
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Roman Muravitski, Marianna Tarassova, Laimonas Pautenius,
|
|
"Tsaari mõrsja"
|
–
|
Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper
|
10.02.2011
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
|
|
"Anna Bolena"
|
–
|
Donizetti ooperi kontsertettekanne
|
12.11.2016
|
–
|
Arvo Volmer
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
|
|
"Pärlipüüdjad"
|
–
|
Georges Bizet' ooperi kolmes vaatuses kontsertettekanne
|
15.04.2010
|
–
|
Arvo Volmer
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Virginia Wagner (Léila), Ray M. Wade (Nadir)
|
|
"Norma"
|
–
|
Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne
|
11.02.2012
|
–
|
Alberto Hold-Garrido (Hispaania)
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Virginia Wagner (Norma), Kaludi Kaludow (Pollione)
|
|
"Roxy ja tema imemeeskond"
|
Agu Lüüdik
|
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses, 9 pildis
|
17.02.1940
|
Verner Nerep, Tiiu Targama
|
–
|
–
|
–
|
Silvia Leitu
|
–
|
Boris Blinoff [Blinov]
|
–
|
–
|
|
"Nukuke"
|
Alfred Sällik
|
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
|
21.09.1920
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Eugenia Litvinova
|
–
|
–
|
|
"Geisha ehk huvitav juhtumine Jaapani teemajas" ["Geiša"]
|
Alfred Sällik
|
Sidney Jones'i operett 3 vaatuses
|
26.10.1920
|
August Topman
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Eugenia Litvinova
|
–
|
–
|
|
"Sügisene manöver" ["Sügismanöövrid"]
|
Paul Pinna
|
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
|
17.09.1913
|
Raimund Kull
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Nina Smirnova
|
–
|
–
|
|
"Mustlaste mängupealik" ["Mustaspriimaš"]
|
Paul Pinna
|
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
|
24.01.1914
|
Raimund Kull
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Nina Smirnova
|
–
|
–
|
|
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
|
–
|
Ballett-pantomiim
|
10.04.1914
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Nina Smirnova
|
–
|
–
|
|
"Veenus siidis"
|
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
|
Robert Stolzi operett 3 vaatuses
|
15.12.1934
|
Verner Nerep
|
–
|
–
|
–
|
Nat. Mey [Natalie Mei]
|
–
|
Rahel Olbrei
|
–
|
Marina Mikk-Murakin (Vürstinna Jadja Milevska-Paoltay), Ritva Aro (Vürstinna), Thure Bahne (Vürstinna)
|
|
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"]
|
Hanno Kompus
|
Robert Planquette'i operett 3 vaatuses
|
08.04.1924
|
Artur Kapp
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Robert Rood
|
–
|
–
|
|
"Aken orkestrimaailma"
|
Mart Mikk
|
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
|
08.04.2018
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Toomas Edur
|
–
|
–
|
|
"Juulia" ["Julia"]
|
Agu Lüüdik
|
Paul Abrahami [Pál Ábrahám] operett 3 vaatuses
|
01.10.1938
|
Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig
|
–
|
–
|
–
|
Lydia Viidas
|
–
|
Valli Olbrei-Kuurman [Vally Kuurman]
|
–
|
–
|
|
"Koreograafiliste etüüdide õhtu"
|
–
|
Ballett 2 vaatuses Durand', Raimund Kulli, Beethoveni, Pugni, Noskovsky, Meyer
|
25.11.1919
|
Raimund Kull
|
–
|
–
|
–
|
–
|
–
|
Veera Berting
|
–
|
–
|