"Robert ja Bertram"
Paul Pinna
G. Raederi laulumäng tantsudega
10.12.1908
Adalbert Wirkhaus
–
–
–
–
–
–
–
–
Öömaja Granada
Paul Pinna
Konradin Kreutzeri ooper 2 vaatuses
14.11.1908
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nablotski karjäär"
Paul Pinna
Pilkenali, komöödia 4 vaatuses
08.10.1908
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Jongleur"
Paul Pinna
Emil Pohl'i laulumäng 4 vaatuses
23.01.1908
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
Mamsell Nitouche [Mam'zelle Nitouche]
Paul Pinna
[Florimond] Hervé' operett 4 vaatuses
28.11.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
"Mu Leopold"
Paul Pinna
Adolph L'Arronge'i rahwatükk lauludega
22.09.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
"Lootus õnnistuse peale"
Paul Pinna
Sõnalavastus
09.11.1906
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Eesti Vabariik 100
–
Juubel
–
–
–
–
–
–
–
–
–
–
OPERAtsioon VOX
Neeme Kuningas
Koolitus
–
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Giselle"
Mary Skeaping
Adolphe Adami ballett 2 vaatuses
07.04.2017
–
Vello Pähn, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
David Walker (originaalkujundus, Inglismaa), Alex Lowde (kujunduse teostaja, Inglismaa)
–
–
David Richardson (Inglismaa)
–
–
–
"Sipsik ja vana aja asjad"
Kati Kivitar
Katri Rebase muusikaline lastelavastus Eno Raua „Sipsiku“ ainetel
16.11.2016
Helikujundus: Raido Linkmann (NO99)
–
Kunstnik: Kati Kivitar, video: Peeter Ritso
–
–
Malle Valli
–
–
–
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
"Linnukaupleja"
Marko Matvere
Carl Zelleri operett
26.05.2017
–
Lauri Sirp
Kristi Leppik
–
–
Margus Vaigur (Pärnu Endla)
Marina Kesler
–
–
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Anna Karenina"
Marina Kesler
Ballett Dmitri Šostakovitši muusikale
01.09.2020
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Marina Kesler
–
–
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Tsaari mõrsja"
Juri Aleksandrov (Peterburi Kammerooper)
Nikolai Rimski-Korsakovi ooper
25.01.2019
–
Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Viktor Gerasimenko (Moskva Novaja Opera)
–
–
Ritšard Bukin
Marina Kesler
–
–
"Ravel:Ravel"
Mart Kampus, Renate Keerd
Ooper, ballett
18.06.2021
Arvo Volmer
Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn
Liina Keevallik, Renate Keerd
–
–
Siim Reispass
Renate Keerd
–
–
"Krahv Luxemburg"
Thomas Mika
Franz Lehari operett
24.01.2020
–
Kaspar Mänd, Jüri Alperten, Risto Joost
Thomas Mika
–
–
Steen Bjarke
Hedi Pundonen
–
–
"Tramm nimega Iha"
Nancy Meckler (Ameerika Ühendriigid/Suurbritannia)
Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Halka"
Franciszek Freszel
Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses
13.02.1937
Raimund Kull
–
–
Albert Vahtram
Karin Siim-Juse
–
–
–
–