Mamsell Nitouche [Mam'zelle Nitouche]
Paul Pinna
[Florimond] Hervé' operett 4 vaatuses
28.11.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
"Mu Leopold"
Paul Pinna
Adolph L'Arronge'i rahwatükk lauludega
22.09.1907
Otto Hermann
–
–
–
–
–
–
–
–
Don Pasquale
Eino Uuli
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
01.11.1938
Olav Roots (külalisena)
–
Voldemar Haas (lavapilt), Karin Luts (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Roosikavaler"
Paul Mägi
Richard Straussi ooper 3 vaatuses
31.12.1970
Neeme Järvi, Vallo Järvi
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Aida"
Paul Mägi
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
28.11.1964
Neeme Järvi
Vallo Järvi
Eldor Renter
–
–
–
Ballettmeister: Mai Murdmaa
–
Milkana [Mimi] Nikolova (Aida), Tamara Milaškina (Aida), Zenaida Pally (Amneris), Gabriella Dery (Aida), Hannu Heikkilä (Vaarao), Maiju Kuusoja (Amneris), Marja Tyrkkö (Aida), Pekka Nuotio (Radames), Aarne Vainio (Ramfis), Harri Nikkonen (Amonasro)
Pikk jõulueine
Arne Mikk
Paul Hindemithi kammerooper
12.04.2014
Mihhail Gerts, Vello Pähn
–
Kristi Soe
–
–
–
–
–
–
"Imelaps"
Garmen Tabor
Piret Ripsi ja Leelo Tungla minimuusikal lastele
07.12.2008
Mihhail Gerts
–
Liina Keevallik
–
Klarika Verliin (teostus)
Airi Eras
–
Tatjana Järvi
Terje Pennie (Alexanderi ema), Andero Ermel (päkapikk Mati), Arete Teemets (Hele-Mall), Mirjam Mesak (Hele-Mall)
"Linnukaupleja"
Marko Matvere
Carl Zelleri operett
26.05.2017
Lauri Sirp
Kaspar Mänd, Vello Pähn
Kristi Leppik
–
–
Margus Vaigur (Endla Teater)
Marina Kesler
–
Reigo Tamm (Teater Vanemuine), Argo Aadli (Tallinna Linnateater), Terje Pennie (Ugala Teater)
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Traviata"
Aleksandr Viner
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1950
Kirill Raudsepp
–
Voldemar Haas (lavakujundus), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
Anna Ekston
–
Irina Maslennikova (Violetta), Aino Seep (Violetta), Endel Ani (Alfredo), Marja Eskola (Violetta), Aleksei Maslennikov (Alfredo), Helju Koppa (Violetta), Liljana Bareva (Violetta), N. Guselnikova (Violetta), Jordan Znamenev (Alfredo)
"Traviata"
Aleksandr Viner, Udo Väljaots
Giuseppe Verdi ooper
10.03.1962
Kirill Raudsepp
–
Uno Kärbis (dekoratsioonid), Melanie Lõhmus (kostüümid)
–
Melanie Lõhmus
–
–
–
Laszlo Palocz (Germont), Marja Eskola (Violetta), Jordan Znamenov (Alfredo), Richard Verreau (Alfredo), Ladislau Konya (Germont), Maria Matyas (Violetta), Vladimir Atlantov (Alfredo), Alfredo Sadel (Alfredo), Gabriella Dery (Violetta)
"Uinuv kaunitar"
Viktor Päri
Pjotr Tšaikovski ballett 3 vaatuses
31.12.1962
Kirill Raudsepp
–
Lembit Roosa (dekoratsioonid), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
–
–
–
"Verine pulm"
Udo Väljaots
Sandor Szokolay ooper 3 vaatuses, 7 pildis
31.03.1971
Kirill Raudsepp
–
Lembit Roosa
–
–
–
Udo Väljaots
–
Erzsebet Komlossy (Ema), Erzsebet Hazy (Mõrsja), Andras Farago (Leonardo)
"Boheem"
Udo Väljaots
Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses
27.05.1977
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Lendav hollandlane"
Paul Mägi
Richard Wagneri romantiline ooper 3 vaatuses
31.12.1958
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Boheem"
Paul Mägi
Giacomo Puccini ooper 4 vaatuses
12.05.1962
Kirill Raudsepp
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Zinovi Babii (Rodolfo), Liliana [Liljana] Molnar-Talajic (Mimi), Richard Verreau (Rodolfo), Marja Eskola (Mimi), Therese Stratas (Mimi), Gustav Papi (Rodolfo)
Rigoletto
Jüri Roosaar
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
09.02.1946
Kirill Raudsepp
–
Albert Vahtramäe (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
Boris Blinoff [Blinov]
–
Ivan Netšajev (Hertsog)
Karlsson katuselt
Ain Mäeots
T. Aintsi muusikal
06.11.2015
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
–
Iir Hermeliin
–
–
–
–
–
–
Pähklipureja
Gyula Harangozó
Ballett
03.12.2023
Kaspar Mänd
Risto Joost, Mikk Murdvee
Kentaur
–
Rita Velich
Rasmus Rembel
–
–
–
Viiuldaja katusel
Georg Malvius
Jerry Bocki muusikal
03.06.2016
Jüri Alperten, Kaspar Mänd, Lauri Sirp
–
Ellen Cairns (Šotimaa); valguskunstnik Palle Palmé (Rootsi)
–
–
–
Adrienne Åbjörn (Rootsi)
–
–
Pähklipureja
Timothy O'Keefe
Pjotr Tšaikovski ballett kahes vaatuses
03.12.2010
Jüri Alperten
Jüri Alperten, Mihhail Gerts, Risto Joost, Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Arvo Volmer
Tom Boyd (Houstoni Ballett). Valguskuntsnik: Tiit Urvik
–
–
–
Ben Stevenson (Texase Balletiteater)
–
–
"Anna Karenina"
Jurijus Smoriginas (Leedu)
Rodion Štšedrini ballett (lüürilised stseenid) 2 vaatuses
20.04.2000
Jüri Alperten
Aivo Välja
Lavakujundus ja valgus: Ivars Noviks (Läti), kostüümid: Juozas Statkevićius (Leedu)
–
–
–
–
–
Edvardas Smalakys (Vronski)
"Nõidkütt"
Neeme Kuningas
Carl Maria von Weberi ooper 3 vaatuses
17.04.2003
Jüri Alperten
Lauri Sirp, Hendrik Vestmann
Hardi Volmer
–
–
–
–
–
–
"Estonia" seltsi 60-aastase kestvuse juubel. "Kosjasõit"
Alfred Sällik
August Kitzbergi jant laulu ja tantsuga 4 vaatuses
22.11.1925
Juhan Simm
–
–
–
–
–
–
–
–
Kuradiratsur
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Emmerich [Imre] Kálmáni operett 3 vaatuses
24.11.1932
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid)
–
–
–
Rahel Olbrei
–
–