Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
Talupoja au
–
Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne
22.05.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Roman Muravitski, Marianna Tarassova, Laimonas Pautenius,
"Tsaari mõrsja"
–
Nikolai Rimski-Korsakovi neljavaatuseline ooper
10.02.2011
–
–
–
–
–
–
–
–
Roman Polisadov (Vassili Sobakin), Marina Šagutš (Marfa), Eltšin Azizov (Grigori Grjaznoi), Mihhail Gubski (Ivan Lõkov), Angelina Švatška (Ljubaša)
"Anna Bolena"
–
Donizetti ooperi kontsertettekanne
12.11.2016
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Tatiana Lisnic, Oksana Volkova, Juhan Tralla
"Romeo ja Julia"
–
Sergei Prokofjevi ballet 3 vaatuses, 13 pildis
18.07.1965
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Ülo Vilimaa (Mercutio)
"Pärlipüüdjad"
–
Georges Bizet' ooperi kolmes vaatuses kontsertettekanne
15.04.2010
–
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Virginia Wagner (Léila), Ray M. Wade (Nadir)
"Norma"
–
Vincenzo Bellini ooperi kontsertettekanne
11.02.2012
–
Alberto Hold-Garrido (Hispaania)
–
–
–
–
–
–
Virginia Wagner (Norma), Kaludi Kaludow (Pollione)
Krahvinna Mariza
László Hegedűs (Budapest)
Imre Kálmáni operett
17.03.1990
–
Jüri Alperten, Arvo Volmer, Vallo Järvi, Tarmo Leinatamm
Eldor Renter
–
–
–
Ballettmeister: Kàroly Richter (Budapest)
–
Markku Niemelä (Taszilo)
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
"Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi"
Gyula Harangozó (Viini Riigiooper)
Gyula Harangozó ja Tibor Kocsàki lasteballett kahes vaatuses
01.02.2008
–
Jüri Alperten, Risto Joost, Mikk Murdvee, Kaspar Mänd, Erki Pehk, Lauri Sirp, Kaspar Mänd
Lava- ja valguskujundus: Kentaur (Ungari), kostüümid: Rita Velich (Ungari), kunstnik-valgustaja: Tiit Urvik
–
–
–
Gyula Harangozó
–
–
Onegin
John Cranko (koreograaf-lavastaja), Jane Bourne (lavale seadnud)
John Cranko ballett Aleksandr Puškini ainetel
19.03.2015
–
Vello Pähn, Jüri Alperten, Kaspar Mänd
Thomas Mika (Saksamaa). Valguskunstnik: Steen Bjarke (Taani)
–
–
–
John Cranko
–
–
"Laul maast"
Grant Coyle
Kenneth MacMillani lühiballett Gustav Mahleri kantaat-sümfooniale "Das Lied von der Erde" Glen Cortese seades
04.11.2016
–
Lauri Sirp
Nicholas Georgiadis. Kunstniku ideede ja valguse teostaja: Lady Deborah MacMillan
–
–
–
Kenneth MacMillan
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Carmen"
Aleksander Viner
Georges Bizet' ooper
30.04.1955
–
Kirill Raudsepp
Eldor Renter (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümikujundus)
–
–
–
Tantsude seade: Artur Koit, Boris Blinov
–
Maiju Kuusoja (Carmen). Jorma Huttunen (don José). Rudolf Franzel (don José). Virginia Popova (Carmen), Filipp Parhomenko (don José), Zinaida Tahtarova (Carmen)
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)