SEB publikupreemiate üleandmine
–
–
29.03.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Harjumaa teatripreemia 2015
–
–
01.04.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Suur Tšaikovski
–
Festival
15.04.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Rahvusvahelise tantsupäeva balletigala
–
–
03.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Cardillac
Vilppu Kiljunen
Paul Hindemithi ooper
14.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Tallinna Balletikooli gala
–
ballett
31.05.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Vana Tallinn Gala
–
Galakontsert
29.08.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Teatrilaat 2015
–
–
04.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Kratt
Marina Kesler
Eduard Tubina ballett
18.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Lõbus lesk
Paul Pinna
Franz Lehári operett 3 vaatuses
29.09.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
Yrjö Saarnio (Danilo), Dagmar Parmas (Hanna)
Arabella
–
Richard Straussi ooperi kontsertettekanne
18.11.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Pajatsid
Paul Pinna
Ruggiero Leoncavallo ooper-draama 2 vaatuses
10.12.2015
–
–
–
–
–
–
–
–
Dagmar Parmas (Nedda), Yrjö Saario (Tonio)
"Traviata"
Paul Pinna
Giuseppe Verdi ooper 4 pildis
28.01.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
Dagmar Parmas (Violeta)
Aastapidu
Marko Matvere
Gustav von Moseri naljamäng
17.02.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Pööningtants / Burning Dance
Toomas Edur (kunstiline juht)
Koreograafilised etüüdid pööningul
08.06.2016
–
–
Malle Valli (valgus), Kalev Timuska (heli)
–
–
–
–
–
–
Ooperi- ja balletifestival "Narva täis muusikat"
–
Festival
09.10.2016
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Balletiõhtu. Eesti ballett 100"
Tiit Helimets, Eve Mutso, Jevgeni Grib
Lühiballetid "Lõng", "Kaja" ja "Valgus aknas"
08.11.2018
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nukuke"
Alfred Sällik
Edmond Audrani operett 3 vaatuses
21.09.1920
–
–
–
–
–
–
Eugenia Litvinova
–
–
Isand Tuutu ja salajane teatripööning
Kati Kivitar
Muusikaline lastelavastus
02.11.2021
–
–
Kati Kivitar
–
Kati Kivitar
Anton Kulagin
Kati Kivitar
–
Rauno Kaibiainen (Improteater Impeerium), Merilin Kirbits (Improteater Impeerium)
Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid
Linnar Looris
Tantsulavastus lastele
07.11.2023
–
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
Linnar Looris
–
–
"Unenägu kujuraiuja töökojas"
–
Ballett-pantomiim
10.04.1914
–
–
–
–
–
–
Nina Smirnova
–
–
"Vaikivad monoloogid"
Toomas Edur
Toomas Eduri lühiballett
04.11.2016
–
–
Toomas Edur
–
–
Malle Valli
Toomas Edur
–
–
"Aken orkestrimaailma"
Mart Mikk
Teatriseiklus orkestri ja Georg Udukübaraga
08.04.2018
–
–
–
–
–
–
Toomas Edur
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Halka"
Franciszek Freszel
Stanislaw Moniuszko ooper 4 vaatuses
13.02.1937
Raimund Kull
–
–
Albert Vahtram
Karin Siim-Juse
–
–
–
–