Katri Kaasik-Aaslavi ja Vaino Vahingu draama 3 vaatuses
22.10.2004
–
–
Krista Tool
–
–
–
–
–
Katariina Lauk, Tõnu Tepandi, Katrin Saukas, Tanel Jonas, Marko Mäesarv, Vello Janson, Marika Vaarik
Aida
Marianne Mörck (Rootsi)
Giuseppe Verdi ooper kahes vaatuses
08.10.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Cynhtia Makris (Aida). Marina Šagutš (Aida). Roman Muravitski (Radames). Aleksander Gurets (Radames). Marianna Tarassova (Amneris). Angelina Švatška (Amneris)
"Mare ja ta poeg"
–
Tauno Pülkkäneni ooperi kontsertesitus
10.09.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Kirsi Tiihonen Imant (Mare), Raimo Sirkiä (Imant), Juho Uusitalo (Goswin von Herike), Esa Ruuttunen (Mango), Juha Riihimäki (Leigar), Kai Valtonen (Lossivaht)
"Sinjoor Bruschino ehk Poeg juhuse tahtel"
Liis Kolle
Gioacchino Rossini muusikaline farss
11.06.2004
Aivo Välja
–
–
Liina Keevallik
Reili Evart
Airi Eras
–
Tatjana Järvi
Andrus Kirss (Bruschino)
Talupoja au
–
Pietro Mascagni ooperi kontsertettekanne
22.05.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Marta Moretto (Santuzza), Kaludi Kaludov (Turiddo), Iris Oja (Lucia), Vitali Bilõi (Alfio)
Padaemand
Arne Mikk
Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses
16.04.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
Oleg Orlovs (Hermann), Aleksandrs Antonenko (Hermann), Vadim Zapletšnõi (Herman), Taavi Tampuu (Jeletski), Andrus Kirss (Tšaplitski), Inesa Galante (Liisa), Helen Lepalaan (Polina), Merle Silmato (Polina), Monika-Evelin Liiv (Polina)
Suur Munamägi
Neeme Kuningas
Kevadine laulumäng lastele
20.03.2004
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Väikese Tooma jõulud
Tõnu Tamm
Kogupere jõulumuusikal
11.12.2003
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Romeo ja Julia
Tiit Härm
Sergei Prokofjevi ballett 3 vaatuses
08.11.2003
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Tannhäuser"
–
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
19.09.2003
–
Carlos Spierer (Saksamaa)
–
–
–
–
–
–
Heikki Siukola (Tannhäuser), Markus Eiche (Wolfram), Juha Lehmus (Walther), Kirsi Tiihonen (Elisabeth)
Jevgeni Onegin
Neeme Kuningas
Pjotr Tšaikovski lüürilised stseenid 3 vaatuses, 7 pildis
04.05.2003
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Nõidkütt"
Neeme Kuningas
Carl Maria von Weberi ooper 3 vaatuses
17.04.2003
Jüri Alperten
Lauri Sirp, Hendrik Vestmann
Hardi Volmer
–
–
–
–
–
–
Luikede järv
Tiit Härm
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
28.11.2002
–
–
–
–
–
–
–
–
–
"Luikede järv"
Tiit Härm
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
28.11.2002
Arvo Volmer
Aivo Välja
–
Eldor Renter
Eldor Renter
Airi Eras
Tiit Härm
–
–
Gurmaanid
Ervin Õunapuu
R. Eespere ooper 1 vaatuses
26.04.2002
–
–
–
–
–
–
–
–
–
Lõbus lesk
Monika Wiesler
Franz Lehári operett 3 vaatuses
11.04.2002
Paul Mägi. Dirigent Endel Nõgene, erki Pehk
–
Lavakujundus Liina Keevallik, kostüümid Kustav-Agu Püüman, valguskunstnik Airi Eras
–
–
–
Repetiitorid: Tatjana Järvi, Tatjana Laid
–
–
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Ernani"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 4 vaatuses
27.01.2002
Paul Mägi
Jüri Alperten
–
Liina Keevallik
Reili Evart
Airi Eras
–
–
Mihhail Agafonov (Ernani), Oleg Orlov (Ernani), Hyoung-Kyoo Kang (don Carlo), Asta Krikšciunaite (Elvira), Vladrimir Tšernov (don Carlo)
"Lühike elu"
Neeme Kuningas
Manuel de Falla ooper 2 vaatuses
21.09.2001
Jüri Alperten
–
–
Pille Jänes
–
Airi Eras
–
–
Bernardo Villalobos (Paco), Aleksandrs Antonenko (Paco), Julia Botvina (Carmela), Jaan Arder (Hääl), Meelis Milli (Kitarrist), Claudia Ševtšenko (Tantsija), Heidi Rajang (Tantsija), Indrek Arula (Tantsija), Anni Pikk (Tantsija)
"Boriss Godunov"
Neeme Kuningas
Mussorgski ooper
27.04.2001
Paul Mägi
Jüri Alperten, Aivo Väälja
–
Anna Kontek (Soome)
Marina Sokolova (Venemaa), Anna Konterk (Soome)
Philippe Mombellet (Prantsusmaa)
–
–
Julia Botvina (Fjodor), Maila Plooman (Fjodor), Katrin Pintsaar (Ksenja), Jan Oja (Grigori/Jurodivõi), Jekaterina Gubanova (Marina Mniszek), Carmen Puis (kõrtsiperenaine), Juhan Tralla (Jurodivõi), Märt Jakobson (Pristav kõrtsis)