Pjotr Tšaikovski ooper [lüürilised stseenid] 3 vaatuses
29.08.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Evangeelimees" ["Evangeeliumimees"]
Hanno Kompus
Wilhelm Kienzli ooper 2 vaatuses
01.09.1925
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Kollane jakk"
Alfred Sällik
Franz Lehari operett 3 vaatuses
10.12.1925
Raimund Kull
–
–
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Mignon"
Hanno Kompus
Ambroise Thomas' ooper 3 vaatuses
10.05.1927
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Sevilla habemeajaja"
Hanno Kompus
Gioacchino Rossini ooper 3 vaatuses
23.10.1926
Raimund Kull
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Teresina"
Alfred Sällik
Oscar Strausi operett 3 vaatuses
09.09.1926
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Olga Oboljaninova-Krümmer
–
–
Rahel Olbrei
–
"Kastanid tulest ehk Rahvusooperi poistekoori lood"
Uku Uusberg (Eesti Draamateater)
Muusikalavastus
14.12.2017
–
Hirvo Surva
Kaspar Jancis
–
–
Ritšard Bukin
–
Märt Agu
–
"Kolme neitsi maja" ehk "Vaikselt anuvad mu laulud"
Arne Mikk
Kammeroperett (laulumäng) 2 vaatuses
12.11.2005
Aivo Välja
–
Kustav-Agu Püüman
–
–
Andres Pajumäe
–
Marina Kesler
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
Nancy Meckleri ja Annabelle Lopez Ochoa ballett Tennessee Williamsi samanimelise näidendi ainetel
04.11.2017
–
Kaspar Mänd, Lauri Sirp
Niki Turner (Suurbritannia)
–
–
Tim Mitchell (Suurbritannia)
–
–
–
"Korsaar"
José Carlos Martinez
Ballett
02.12.2022
Lauri Sirp
Lauri Sirp
Iñaki Cobos
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pähklipureja
Gyula Harangozó
Ballett
03.12.2023
Kaspar Mänd
Risto Joost, Mikk Murdvee
Kentaur
–
Rita Velich
Rasmus Rembel
–
–
–
"Loomade karneval"
Marina Kesler
haridusprojekt
26.03.2022
Jaan Ots
–
Reili Evart
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
Pelléas ja Mélisande
Albert-André Lheureux
Ooper
22.09.2023
Arvo Volmer
Kaspar Mänd
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Katariina I"
Toomas Edur
Toomas Eduri ballett Tauno Aintsi muusikale
15.03.2018
–
Jüri Alperten, Vello Pähn
Liina Keevallik
–
–
Rasmus Rembel
–
–
–
"Boriss Godunov"
Neeme Kuningas
Mussorgski ooper
27.04.2001
Paul Mägi
Jüri Alperten, Aivo Väälja
–
Anna Kontek (Soome)
Marina Sokolova (Venemaa), Anna Konterk (Soome)
Philippe Mombellet (Prantsusmaa)
–
–
Julia Botvina (Fjodor), Maila Plooman (Fjodor), Katrin Pintsaar (Ksenja), Jan Oja (Grigori/Jurodivõi), Jekaterina Gubanova (Marina Mniszek), Carmen Puis (kõrtsiperenaine), Juhan Tralla (Jurodivõi), Märt Jakobson (Pristav kõrtsis)