5
Sündmus
6
Lavastaja
Žanr
Aeg/Esietendus
Muusikajuht
Dirigent
3
Kunstnik
Lavakujundus
4
Kostüümikunstnik
2
Valguskunstnik
1
Koreograaf
Liikumisjuht
Külalissolistid
Naistel' meeldib see... [Naistele meeldib see] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Walter Kollo jant-operett 3 vaatuses 03.05.1932 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Õnne peab olema Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Anton Profesi operett 3 vaatuses, 15 pildis 16.12.1933 Raimund Kull, Peeter Paul Lüdig Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Orfeus põrgus [Orpheus põrgus] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Jacques Offenbachi operett 2 vaatuses 16.05.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
Traviata Aarne Viisimaa Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses, 4 pildis 19.02.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei
"Padaemand" Hanno Kompus Pjotr Tšaikovski ooper 3 vaatuses 21.01.1926 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid) Rahel Olbrei
Turandot Eino Uuli Giacomo Puccini ooper 3 vaatuses, 5 pildis 09.09.1939 Verner Nerep Voldemar Haas (lavapilt), Nat. Mey [Natalie Mei] (riietus) Rahel Olbrei
"Stambuli roos" Hanno Kompus Leo Falli operett 3 vaatuses 06.04.1922 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Rahel Olbrei (evolutsioonid)
"Valgehobu võõrastemajas" ["Valgehobu võõrastemaja"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Ralph Benatzky operett [laulumäng] 3 vaatuses 09.02.1933 Raimund Kull Aleksander Tuurand (dekoratsioonid), Natalie Mei (kostüümid) Rahel Olbrei, Boris Blinoff [Blinov]
"Ravel:Ravel" Mart Kampus, Renate Keerd Ooper, ballett 18.06.2021 Arvo Volmer Arvo Volmer, Kaspar Mänd, Vello Pähn Liina Keevallik, Renate Keerd Siim Reispass Renate Keerd
Lõbus lesk Monika Wiesler Franz Lehári operett 3 vaatuses 11.04.2002 Paul Mägi. Dirigent Endel Nõgene, erki Pehk Lavakujundus Liina Keevallik, kostüümid Kustav-Agu Püüman, valguskunstnik Airi Eras Repetiitorid: Tatjana Järvi, Tatjana Laid
"Korneville'i kellad" ["Corneville'i kellad"] Hanno Kompus Robert Planquette'i operett 3 vaatuses 08.04.1924 Artur Kapp Robert Rood
"Modell" Alfred Sällik Franz von Suppé operett 3 vaatuses 13.01.1927 Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
Sinimasuur Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 07.02.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid) Robert Rood
"Müüdud mõrsja" Hanno Kompus Bedřich Smetana koomiline ooper 3 vaatuses 14.10.1924 Raimund Kull Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid), Olga Oboljaninova-Krümmer (kostüümid) Robert Rood
"Madame Pompadour" Alfred Sällik Leo Falli operett 3 vaatuses 23.10.1923 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood
"American girl" ["Ameeriklanna"] Alfred Sällik Kurt Zorligi operett 3 vaatuses 23.03.1926 Raimund Kull, Verner Nerep Aleksander Tuurand Daamidel teatri töökojast Olga Oboljaninova Krümmer, härradel A. Sällikul ja A. Lüdigil M. Andreeseni rätsepaärist Robert Rood
"Orlow" ["Orlov"] Agathon Lüdig [Agu Lüüdik] Bruno Granichstaedteni operett 3 vaatuses 01.03.1927 Raimund Kull Aleksander Tuurand Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Hugenotid" Hanno Kompus Giacomo Meyerbeeri ooper 5 vaatuses 24.02.1924 Raimund Kull Dekoratsioonid Roman Nymani eskiiside järele Albert Vahtram [Vahtramäe], kostüümid Olga Oboljaninova-Krümmer Olga Oboljaninova-Krümmer Robert Rood
"Cloclo" Alfred Sällik Franz Lehári operett 3 vaatuses 13.12.1924 Raimund Kull Albert Vahtramäe Robert Rood, Lilian Looring
Käsikäes Kaarel Ird Gustav Ernesaksa koomiline ooper 14.03.1955 dirigent Vallo Järvi Aleksander Peek (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümikujundus) Tantsude seade Helmi Tohvelman
"Carmen" Aleksander Viner Georges Bizet' ooper 30.04.1955 Kirill Raudsepp Eldor Renter (lavakujundus), Natalie Mei (kostüümikujundus) Tantsude seade: Artur Koit, Boris Blinov Maiju Kuusoja (Carmen). Jorma Huttunen (don José). Rudolf Franzel (don José). Virginia Popova (Carmen), Filipp Parhomenko (don José), Zinaida Tahtarova (Carmen)
"Salome" Francoise Terrone, Philippe Godefroid Richard Straussi ooper 2 vaatuses 03.03.2000 Paul Mägi Jüri Alperten Philippe Godefroid (Prantsusmaa) Francoise Terrone Philippe Mombellet, Francoise Terrone, Philippe Godefroid (Prantsusmaa) Tatjana Järvi Ieva Kepe (Salome)
"Luikede järv" Tiit Härm Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses 28.11.2002 Arvo Volmer Aivo Välja Eldor Renter Eldor Renter Airi Eras Tiit Härm
"Romeo ja Julia" Toomas Edur Sergei Prokofjevi ballett 29.03.2019 Kaspar Mänd, Lauri Sirp, Vello Pähn Iir Hermeliin Iir Hermeliin Iir Hermeliin Rasmus Rembel Toomas Edur
"Vaikivad monoloogid" Toomas Edur Toomas Eduri lühiballett 04.11.2016 Toomas Edur Malle Valli Toomas Edur