Olga Oboljaninova-Krümmer, moeateljee "Bato", M. Andreeseni rätsepaäri
–
–
–
–
"Floriida roosid"
Agathon Lüdig [Agu Lüüdik]
Leo Falli operett 3 vaatuses
02.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Otello"
Hanno Kompus
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
28.11.1929
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Windsori lõbusad naised"
Hanno Kompus
Otto Nicolai koomiline ooper 3 vaatuses 7 pildis
18.03.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei] eskiiside järgi
–
–
–
–
"Tannhäuser ehk Lauljate võistlus Wartburgis"
Hanno Kompus
Richard Wagneri romantiline ooper kolmes vaatuses
06.09.1930
Juhan Aavik
–
Aleksander Tuurand
–
Nat Mey [Mei]
–
–
–
–
"Irma"
Neeme Kuningas
Muusikal 2 vaatuses
26.03.1999
Erki Pehk
–
–
Airi Eras
Ivo Nikkolo
–
–
Marge Ehrenbusch, Kristjan Kurm, Jüri Nael
Siiri Sisask (Irma), Kärt Tomingas (Irma), Meelis Sarv (Nestor le Fripé), Sepo Seeman (Bob le Hotu), Ahti Puudersell (Polyte le Mou), Jüri Vlassov (Jojo les Yeaux Sales), Aare Laanemets (Roberto les Diam), Villu Valdmaa (Frangipane)
"Giselle"
Tiit Härm
Adolphe Adami ballet 2 vaatuses
31.01.2002
Erki Pehk
Endel Nõgene
Eldor Renter
–
–
–
–
–
Molly Smolen (USA)
"Luikede järv"
Svetlana Ivanova
Pjotr Tšaikovski ballett 4 vaatuses
18.09.1967
Eri Klas
Vallo Järvi, Kirill Raudsepp
Eldor Renter, Soomes Seppo Nurmimaa kujundus
–
–
–
–
–
Liliana Cosi (Odette / Ottilie), Valentina Ganibalova (Odette / Ottilie), Anatoli Nisnevitš (Prints Ziegfried), Gabriela Komleva (Odette / Ottilie), Sergei Vikulov (Prints Ziegfried)
"Luisa Miller"
Arne Mikk
Giuseppe Verdi ooper 3 vaatuses
18.12.1981
Eri Klas
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Lendav hollandlane"
Detlef Rogge (Saksamaa)
Richard Wagneri ooper 3 vaatuses
08.03.1984
Eri Klas
Jüri Alperten
Lutz Kreisel (Saksamaa)
–
–
–
–
Berta Krumm (viirastusstseen)
Jonas Atanavićius (Erik), Taru Valjakka (Senta), Gražina Apanavićiute (Senta)
"Lucia di Lammermoor"
Arne Mikk
Gaetano Donizetti ooper 3 vaatuses
30.12.1984
Eri Klas
Paul Mägi
Eldor Renter
–
–
–
–
Mait Agu
–
"Bajadeer"
Valter Luts
Imre Kálmáni operett 3 vaatuses
29.03.1957
dirigent Vallo Järvi
–
Uno Kärbis (lavakujundus), Leida Klaus (kostüümid)
–
–
–
–
–
Ellu Puudist (Mariette)
"Raimonda"
Viktor Päri
Aleksandr Glazunovi ballett 3 vaatuses
21.09.1957
dirigent Vallo Järvi
–
Eldor Renter
–
–
–
–
–
–
"Boheem"
Arne Mikk
Giacomo Puccini ooper 4 vaatuses
12.11.1993
Carlo Felice Cillario (Itaalia)
Eri Klas, Arvo Volmer, Paul Mägi, Endel Nõgene,
Ann Lumiste
–
–
–
–
–
Vladimir Maslo (Rodolfo), Jurijs Aladins (Rodolfo), Marina Meštšeriakova (Mimi), Mihhail Agafonov (Rodolfo), Soile Isokoski (Mimi), Charlotta Larsson (Mimi), Jae-Chul Bae (Rodolfo), Seok Be Ha (Rodolfo), Ari Grönthal (Rodolfo)
"Orfeus põrgus" ["Orpheus põrgus"]
Alfred Sällik
Jacques Offenbachi operett 4 pildis
05.10.1920
August Topman
–
Eduard Poland
–
–
–
–
–
–
"Mägivürst"
Alfred Sällik
Franz Lehári operett 3 pildis
30.11.1920
August Topman
–
–
–
–
–
–
–
–
"Simon Boccanegra"
–
Giuseppe Verdi ooperi kontsertettekanne
15.03.2008
Arvo Volmer
Arvo Volmer
–
–
–
–
–
–
Raimo Laukka, Oksana Dyka, Badri Maisuradze
"Nõidkütt"
Karl Jungholz, Nikolai Sternberg-Gorski
Carl Maria von Weberi romantiline ooper 3 vaatuses
11.11.1920
Artur Kapp
–
–
–
–
–
–
–
–
"Faust"
Karl Jungholz, Nikolai Sternberg-Gorski
Charles Gounod' ooper 5 vaatuses
05.04.1921
Artur Kapp
–
Eduard Poland (dekoratsioonid)
–
–
–
–
–
–
"Karmen" ["Carmen"]
Alfred Sällik, Nikolai Sternberg-Gorski
Georges Bizet' ooper 4 vaatuses
25.08.1921
Artur Kapp
–
–
–
–
–
–
–
–
"Sevilla habemeajaja"
Joseph Pirchann
Giacchino Rossini ooper 2 vaatuses
05.12.1922
Artur Kapp
–
Albert Vahtram [Vahtramäe] (dekoratsioonid)
–
–
–
–
–
–
"Aida"
Karl Noorlein [Jungholz]
Giuseppe Verdi ooper neljas vaatuses
01.02.1923
Artur Kapp
–
Albert Vahtramäe
–
–
–
–
–
–
"Däämon" ["Deemon"]
Hanno Kompus
Anton Rubinsteini ooper 3 vaatuses
20.05.1924
Artur Kapp
–
Olga Oboljaninova-Krümmer (dekoratsioonid ja kostüümid)